Vánoční káva jako z pohádky ✨

PLATNOST NABÍDKY: 08. 1.
Informace Vánoční káva jako z pohádky ✨

Perníkové caffè latte 🍪

Kdopak nám to tu loupe perníček? Ale to nic, to je jen pan Perníček! Už vás vyhlíží ze šlehačkového komína. Řeč je o Perníkovém caffè latte s malým perníčkem zapíchnutým ve šlehačce, které se po roce opět vrací. Chuť kvalitní kávy Mocha Italia, našlehané mléko a koření jako skořice, hřebíček a badyán v perníkovém sirupu vás přenesou do pohádkového světa, kde vládne klid a pohoda. Přijďte ochutnat do Costa Coffee dřív, než zazvoní zvonec této voňavé kávě, máte na to čas do začátku ledna.

Zimní novinka z Británie ❄️

Toffee caffè latte je zimní novinka kaváren Costa Coffee, která překvapí svou chutí. Toffee není jen obyčejný karamel, ale má v sobě něco navíc. Je to bohatá směs máslového a smetanového aroma, které se dokonale snoubí s kávou. Kávový nápoj se podává se šlehačkou a toffee omáčkou. Je to ideální nápoj pro ty, kteří mají rádi sladké a bohaté chutě. 


Amaretto caffe latte 

Naše nabídka příchutí, které vám na přání přidáme do kávových nápojů, se stále rozšiřuje. Nově můžete ochutnat Amareto caffè latte, které je dochucené nealkoholickým amaretto sirupem. Tento tradiční likér má charakteristickou mandlovou chuť i vůni a karamelovou barvu. Do našeho caffè latte sedne jako ulitý! Nechte se unést – a také zahřát – příjemně sladkou zimní kombinací se šlehačkou a skořicovou posypkou navrchu.

Vánoční káva jako z pohádky ✨
Uvidíme se

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka

Jsme Lifestyle

FÍHA!