Charitativní Bloges market opět v Auparku!

od: 27. 4. 14:00
do: 27. 4. 18:00
Informace V přízemí před DM

POMÁHAT JE V MÓDĚ

Přijďte 27. 4. do Auparku a budete mít nejen šatník, co je v kurzu, ale také skvělý pocit z dobrého skutku. Chystáme pro vás totiž tradiční Charitativní Bloges Market s Nikol Moravcovou a dalšími modelkami.

Vyjarněte se podle módních ikon a přispějte tím na Fond Klokánek. Akcí provede opět skvělá Nikol Moravcová, která k sobě přizvala další modelky a influencerky, jejichž šatník bude k mání v přízemí před DM. Koho ještě potkáte vedle Nikol? Spoustu oblečení s sebou přiveze i:

  • Denisa Pfauserová, Kristýna Schicková, Aneta Vignerová nebo Andrea Bezděková. 

A když říkáme spoustu oblečení, myslíme tím plné štangle a ramínka, která se budou v přízemí Auparku prohýbat pod značkovými kousky. Na vás bude projít řadou oblečení, vybrat si, co vám padne, třeba si nechat poradit od modelek a přispět koupí oblečení na Klokánek. Ceny oblečení jsou opravdu symbolické, takže může přispět téměř každý.

Bloges Market se uskuteční v sobotu 27. 4. 2024 14:00 - 18:00 hodin a celou akcí nás provede moderátor a DJ Saxo Francis. Výtěžek z akce i darované oblečení poputuje na Fond ohrožených dětí KLOKÁNEK.

Po nákupech si vaše nožky odpočinou v připravené Relax zóně, kde s kamarádkami proberete nové kousky do šatníku, vychutnáte si kávu, sladké dobroty nebo třeba i mimosu. Charitativní akci zpříjemní i moderátor a DJ Saxo Francis
Uvidíme se

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka