Přízemí / Módní doplňky a brýle

FOKUS OPTIK

FOKUS optik a.s. je největším řetězcem očních optik v České republice. V roce 2019 se český FOKUS optik a slovenská FOKUS očná optika spojili a stali se součástí etablované investiční společnosti MiddleCap Group. Český FOKUS letos oslaví již 30 let působení na českém trhu, během kterých otevřel více na 84 prodeje ve více než 45 městech a přinesl na český trh bezpočet novinek ze segmentu dioptrických skel a čoček, brýlových obrouček i slunečních brýlí renomovaných značek jako jsou NIKON, DIOR, DOLCE&GABBANA, EMPORIO ARMANI, HUGO BOSS, RAY-BAN, POLAROID, TOMMY HILFIGER a další.

FOKUS je na českém trhu lídrem v prodeji a aplikaci kontaktních čoček. Má vlastní privátní značku kontaktních čoček SWITCH, ale zákazníci mohou vybírat i ze široké škály kontaktních čoček jiných firem. Na všech provozovnách nabízí FOKUS kompletní optické služby, včetně měření zraku, aplikaci kontaktních čoček i servis brýlí.

FOKUS klub je věrnostní program, díky kterému má člen vždy informace o speciálních nabídkách a produktových zvýhodněních, dříve než ostatní a zároveň je odměňován formou bodů, které pak lze finančně uplatnit v podobě poukázky.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka

Jsme Lifestyle

FÍHA!