Obleč se jako celebrita: výhodné nákupy i charitativní Bloges market

od: 15. 9. 14:00
do: 17. 9. 18:00
Informace V přízemí před DM

Srdcová záležitost, největší nákupní akce roku, zářijová tradice. Znáte ji? Věříme, že ano, nákupní žně v Auparku pořádáme již několik let a tento ročník vyšel na víkend 15. až 17. září. Podívejte se, co všechno vás v rámci akce čeká. Nejde totiž jen o mega slevy! Těšit se můžete na celebrity, jejich šatník a hlavně charitativní záměr celé akce.

Těšit se však můžete na páteční módní show 👗 plnou tipů z našich obchodů, welcome drink 🥂 i drobné občerstvení. Za vaše úlovky vás navíc odměníme malým dárkem. Stačí předložit účtenky za nákupy v naší relax zóně před DM.

A JAKÉ SLEVY NAJDETE V AUPARKU? JEDNODUŠE MRKNĚTE NA NAŠE NABÍDKY / SLEVY A BUDETE V OBRAZE. 

  • Nutrend days: -22 % na celý nákup,
  • Dny slev Triola: sleva 10 % na vše pouze pro členy klubu,
  • Pet Center: 20 % slevy při nákupu nad 999 Kč.

O čem bude Bloges Market?

Jedná se o charitativní akci, kdy si budete moci pořídit módní kousky z šatníku českých celebrit za bezva ceny. Těšit se můžete na Nikol Moravcovou, Andreu Bezděkovou, Kristýnu Schickovou, Anetu Vignerovou a Michaelu Štoudkovou.

Bloges Market se uskuteční v sobotu 16. 7. 2023, a to od 14:00 do 18:00. Výtěžek z charitativní akce poputuje na podporu dětí do Dětského domova Nechanice.

 

👇 👇 👇

Doprovodný program bude probíhat od pátku do neděle od 14.00 do 18.00 hodin. Výdej dárků bude probíhat každý den od 9.00 do 21.00 hodin.

 

Těšíme se na vás! ❤️
Uvidíme se

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka