Červenec v Auparku odpálen! Mrkněte, ať vám neutečou slevy ani golf

Chcete si přes léto vyzkoušet odpalování golfových míčků, než vyrazíte na hřiště mezi profíky? Nebo potřebujete dokoupit letní kousky oblečení ve slevě? Projděte si na naše novinky, jistě vás potěší.

Minigolf odpálen! 

Léto pálí už na druhou jamku a vy byste se rádi naučili golf? Dřív než vyrazíte na hřiště se svými přáteli? Vyzkoušejte naše auparčí hřiště minigolfu, kde se naučíte základy zcela ZDARMA. Nepromeškejte tradiční golfování pod auparčím nebem. Odpalujeme každý den, a to v přízemí před zónou DM. 

Veškeré vybavení jako míčky, hole a hrací karty vám zdarma zapůjčí ve Sportisimu. Rozbalte to s holí a míčkem a blýskněte se na venkovním poli golfu. Nebo rozpalte? 🙂

Tradiční minigolf najdete v přízemí Auparku. Pondělí až neděle: 09–21 hod.

 

Slevy na výsluní 

Chystáte se na dovolenou, ale ještě vám chybí zásadní kousky do letního šatníku? Hlavně teda do kufru k moři? Projděte si všechny slevy, které teď v auparčích obchodech velí.  

🟥 Mohito nabízí ABSOLUTNÍ VÝPRODEJ letních kousků. Akce však platí jen do 20. 7.

🟥 House nezůstává pozadu a rozehrává 50% slevy opět do 20. 7.

🟥 CCC se do výprodeje obul a slibuje 50% slevy i na nové značky. Akce jede do konce července.

 

 

Vyrážíte k vodě? Plavte nejdřív k nám 

Na cestě k vodě je přímo nutné myslet nejen na padnoucí plavky, ale i další nezbytnosti. Plážová taška by měla obsahovat kvalitní opalovací krémy či spreje, které pořídíte v DMku. Letos i mini verze do kabelky. 

Jakmile nasadíte SPF mazání, je načase zobání. Stavte se proto v Bageterii pro jejich letní dobroty a nezapomeňte na hydrataci. V Costa Coffee mají letní drinky a vedle v DM pořídíte i perfektní osvěžení pro pleť – květové vody či tonery.

Fajnšmekrům doporučujeme letní četbu z Dobrovského. Julie Caplin opět nezklamala a vydala romantikou navoněné stránky z italského pobřeží Amalfi. A dětem? Bambule nabízí nejrůznější hračky do vody, třeba nafukovací jednorožce. Vezměte jednoho za roh, pokud totiž zapomenete na něco jako brýle, knížku nebo sušenku, budete vidět alespoň ty jednorožce. A dětskou radost. 🙂

Ať už vyrazíte pod stan, k moři nebo na projížďky podél řeky, vychutnávejte si každý doušek léta.
Uvidíme se v Auparku.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka