Charita je v módě. Pomozte s námi i vy

Přijďte 27. 4. do Auparku a budete mít nejen šatník, co je v kurzu, ale také skvělý pocit z dobrého skutku. Chystáme pro vás totiž tradiční Charitativní Bloges Market s Nikol Moravcovou a dalšími modelkami. Co dalšího je v plánu a kam výtěžek dobročinné soboty poputuje tentokrát? 

Podzimní akce na toto téma se opravdu vydařila a my už se nemůžeme dočkat, až se sejdeme teď v dubnu. A přestože by se mohlo zdát, že jsme před půl rokem vybrali dostatek financí pro děti z Domova v Nechanicích, vidíme to takto: „Charitativních akcí není nikdy dosti a teď se navíc přispívá na Fond ohrožených dětí Klokánek“.

Pokud jste si tedy dali předsevzetí, že budete konat dobré skutky, přijďte 27. 4. na Charitativní BLOGES MARKET a dopřejte si příjemné odpoledne s bohulibým záměrem. 

Akcí provede opět skvělá Nikol Moravcová, která k sobě přizvala další modelky a influencerky, jejichž šatník bude k mání v přízemí před DM. Koho ještě potkáte vedle Nikol? Spoustu oblečení s sebou přiveze i Denisa Pfauserová, Kristýna Schicková, Aneta Vignerová nebo Andrea Bezděková

A když říkáme spoustu oblečení, myslíme tím plné štangle a ramínka, která se budou v přízemí Auparku prohýbat pod značkovými kousky. Na vás bude projít řadou oblečení, vybrat si, co vám padne, třeba si nechat poradit od modelek a přispět koupí oblečení na Fond ohrožených dětí. Ceny oblečení jsou opravdu symbolické, takže může přispět téměř každý.

Přijďte omrknout poslední trendy a přispět na dobrou věc. Charitativní Bloges Market v Auparku se koná v sobotu 27. 4. od 14 do 18 hod. 

Po nákupech si vaše nožky odpočinou v připravené Relax zóně, kde s kamarádkami proberete nové kousky do šatníku, vychutnáte si kávu, sladké dobroty nebo třeba mimosu. Charitativní akci zpříjemní i moderátor a DJ Saxo Francis.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka