Freestyle řádění + Velikonoční koledování = jaro v Auparku 

Březen v Auparku vstupuje do znamení zábavy. Co vás tedy čeká? Vezmeme to pěkně popořadě, tak si udělejte jedno kafe a pojďte prozkoumat přehled auparčího dění od Xtrémní akce až po velikonoční zajíce. 

JUMPněte do Freestyle zóny! 

Přijďte si užít mimořádnou zábavu se zkušenými bikery, kteří oživí auparčí přízemí od 1. do 16. března. Obchodní centrum se tak díky nim promění v Xtrémní zábavný freestyle park, kde si vyzkouší adrenalinovou jízdu celá rodina. Vedle dobrodružství uvidíte i triky těch nejlepších jezdců, workshopů bude totiž spousta. 

Jak si JUMP zónu představit? Jako důmyslné překážky a minirampy, které vyzvou všechny malé jezdce a milovníky cyklistiky. Teď vás možná napadá, jestli musíte tahat kola do Auparku. Milí rodiče, v rámci Hot Wheels zóny připravujeme i koutek, kde pohodlně vypůjčíte BMX kola nebo koloběžku ZDARMA. 

Freestyle v Auparku myslí na triky i bezpečnost. Proto v půjčovně zdarma seženete i helmy a chrániče. Jakmile pak jezdec usedne na kolo, ujmou se ho profesionální sportovci a provedou ho překážkami. 

Sobotní show a soutěže pojedou! 

Každou sobotu se můžete těšit na exhibici TOP jezdců na koloběžkách a BMX kolech, ale také na soutěže o parádní ceny. Tohle bude Xtrém, nenechte si ho ujít! 

Sobotní program navíc moderuje trojnásobný Mistr světa a účastník závodů Dew tour a X Games v ČR ve Freestyle BMX Jan Valenta

 

Freestyle probíhá 1.–16. 3. a zóna má otevřeno: PO: 13–18, ST: 13–18, PÁ: 13–18, SO: 12–18

Velikonoční juchání: trhovci a pletení zajíci 

Věděli jste, že letos vyjdou jarní svátky na aprílový první duben? My už si to odpočítali, a proto jsme pro vás uspořádali Velikonoční trhy už 23. 3. Čekají na vás totiž nejen známí trhovci a farmářské speciality, ale i workshopy, během nichž si upletete pomlázku, vyrobíte zajíce ze slámy a ozdobíte kraslice. Tohle bude tradiční předpremiéra koledování, tak dorazte, ať se vyparádíte na velikonoční pondělí. 

Velikonoční trhy se v Auparku konají 23. 3. / 9–18 hod.
Workshopy se uskuteční 11–17 hod. 

 

CROPP: street móda otevírá v Auparku 

Baví vás uvolněné a neformální oblečení? Nenechte si ujít otevření nové prodejny Cropp, která zaujme čestné místo hned v 1. patře Auparku (vedle Marionnaud). Značka už pro vás chystá nejen stálé kousky, ale i sezónní novinky. 

Cropp otevřel v Auparku 1. 3.2024.

 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka