Jak jsme společně podpořili dětský domov? Možná budete překvapeni

Když se teď řekne Bloges Market v Auparku, vybaví se nám vřelá atmosféra, pohodové nakupování a především charitativní pomoc dětskému domovu v Nechanicích. Jak největší nákupní akce roku proběhla, kolik se vybralo a co nás těší nejvíce? 

Jak vypadal módní á la charitativní víkend? 

Už v pátek se Auparkem nesla nákupní horečka, v prostorách bylo slyšet cinkání a hlavně šustění mezi regály. Jakmile začala módní show, nastala ta správná módní nálada, která vyšla vstříc sobotnímu programu. 16. září byl totiž Aupark ve znamení VIP šatníku, který zásobily hvězdy jako Nikol Moravcová, Andrea Bezděková, Kristýna Schicková, Aneta Vignerová nebo Michaela Štoudková

Prohlédněte si auparčí galerii, třeba se na fotografiích najdete i vy. 

Modelky se během celého odpoledne věnovaly všem zájemcům o nákupy a samotná Nikol Moravcová byla u moderování opravdu akční. Děkujeme vám, že jste přišli a přispěli na dobrou věc. Díky předanému šeku můžeme říct, že šlo o bazar, který dětem skutečně pomohl. 

Kolik se vybralo na Dětský domov v Nechanicích?

Jste báječní, díky společnému zájmu jsme do dětského domova v Nechanicích poslali pěknou částku. Na konci zábavného programu jsme totiž předali ředitelce domova šek s výslednou sumou na podporu dětí, kteří tak od všech zúčastněných získaly krásných 27 700 Kč, a to během 4 hodin.  

Ať už putují peníze na výbavu prostor, do jídelny, na nové oblečení nebo podpoří více dětských výletů, jsou na správném místě, kde si střeží hodnoty jako respekt, bezpečí, kvalitní výchovu a vzdělání i rodinnou atmosféru. Prohlédněte si web, ať víte, který domov jste podpořili. 

Všechny modelky navíc věnovaly neprodané oblečení dětskému domovu, což bylo pro přítomné milé gesto. 

 

 

Je překrásné vidět v posledních dnech, že mají Češi opravdu velká srdce. Ještě jednou děkujeme za víkend plný dobrých skutků a zábavy. Věříme, že se díky vám zopakuje zase za rok a že se společně inspirujeme nejen módou, ale i další dávkou lásky. 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka