Když Aupark září akcemi

Víte, čím zahajujeme podzimní sezónu? Již tradičně akcí pro děti a jejich rodiče. A pokud nás navštěvujete pravidelně, pak vám neuniklo, že letošní odstartování školní docházky v rámci Back to school proběhlo už na začátku měsíce a zářilo stejně krásně jako teď největší festival nákupů. Připomeňte si, jak jsme si setkání společně užili a prohlédněte si fotografie, kde se třeba najdete.

Back to lezecká stěna 

Než se děti rozprchly do tříd, oslavili jsme s nimi a rodiči konec prázdnin ve vysokém stylu. V Auparku byla totiž lezecká 5metrová stěna, na které se děti vyřádili než usedly do lavic. A že jim to šlo! Potrénovaly nejen výstup do výšky, ale i svou sílu, mrštnost a trpělivost.

 

 

Aby si mohli rodiče vychutnat kávu bez starostí, tým instruktorů jistil děti v lezecké zóně po celou dobu akce POHODA LEZ, která se moc povedla. Školáci si užili nejen akční zábavu, ale taky hráli o krásné ceny jako třeba praktické a veselé aktovky z McPen nebo dárky z Bambule.

A pokud vašim ratolestem chybí poslední drobnosti na výuku, mrkněte ještě do papírnictví, kde je stále velký výběr školních potřeb. 

 

 

 

Zaostřeno na slevy

Jen co z Auparku zmizela lezecká stěna, začala se roztáčet další kola akce. Polovina měsíce je totiž ve znamení největšího nákupního festivalu roku a letošní hon na slevy se uskutečnil tento víkend 16. až 18. září. A opět zářil. Máme obrovskou radost, protože jste nás navštívili s partnery, kamarádkami, rodiči i dětmi v hojném počtu a doufáme, že jste si užili pestrý program i nákupní příležitosti jako my. 

 

 

Od pátku do neděle probíhala nejen slevová akce, ale i kreativní dílna, díky níž vznikl v Auparku hotový květinový ateliér. Kdo však netvořil podzimní věnce, poslechl si nejrůznější talk show s inspirativními osobnostmi, zkoukl módní přehlídku, která dala vyniknout aktuálním trendům, a navíc byla složená z našich obchodů. Mohli jste se tak inspirovat na show, pak ulovit konkrétní kousky přímo v Auparku a probrat podzimní sezónu u kávy.  

 

Že jste nestihli doprovodný program? Nepřišli jste zkrátka, v Auparku byly totiž po celý víkend obrovské slevy, díky kterým jste mohli udělat radost nejen sobě, ale třeba se zásobit na Vánoce.

Užili jste si s dětmi Back to school, nebo jste dali přednost kamarádům a vyrazili po nákupech? Ať tak či onak, věříme, že jste si vychutnali báječné chvilky s blízkými. 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka