Na skok do IKEA STUDIA a na nový rok bude nový byt!

Přísloví – Jak na Nový, tak po celý – dává v souvislosti s přestavbou interiéru zcela nový význam. Když si totiž skočíte na Nový rok do IKEA plánovacího studia, získáte ještě ten den kompletní návrh a spoustu dalších rad, tipů a plánů. Co konkrétně? Čtěte dál.

Máte s bytem velké plány? 

Již pár měsíců nemusíte řešit individuální rekonstrukce domova po online rozhovoru. V Auparku je totiž IKEA i se svými odborníky nejen na kuchyně a úložné prostory. Omrkněte nyní nabídku hradeckého plánovacího studia a zjistěte, proč je dobré si rezervovat termín osobní schůzky už teď.


Co čekat od PLÁNOVACÍHO STUDIA IKEA? 

Nové plánovací studio najdete hned v přízemí pod eskalátory. A pokud řešíte rekonstrukci kuchyně, ložnice, šatny či dětských pokojů, práve v tomto studiu najdete profíky na přestavbu a individuální řešení interiéru. Ti s vámi projdou veškerá přání, zasadí je do vašich finančních možností a současného bytu. Stačí mít jeho rozměry a v hlavě své představy. 

Ze schůzky si odnesete: 

🟥 přesné řešení místností v přehledném 3D návrhu,
🟥 kalkulaci a nákupní seznam produktů,
🟥 vypočtenou dopravu a instalaci na míru,
🟥 rady a tipy pro zařízení bytu,
🟥 poslední trendy skandinávského bydlení,
🟥 nabídku 2. schůzky zdarma pro drobné úpravy a pomoc s nákupem.

Plánovací studio IKEA sídlí hned v přízemí Auparku a má otevřeno od 9 do 21 hodin. 

Nejbližší IKEA od Prahy je v Auparku 

Plánovací studio IKEA slouží zároveň jako showroom, takže v něm získáte nejen kompletní návrhy, ale také si: 

🟥 prohlédnete širokou ukázku zařízených místností,
🟥 vyberete úchytky, kliky, doplňky jako nádobí či poličky,
🟥 uděláte představu o velikosti nábytku a doplňků,
🟥 můžete vše rovnou objednat a na hradecké výdejně pak převzít.

Ve studiu zkrátka naplánujete svůj vysněný byt či dům a rovnou si prohlédnete i nabízené materiály, dekorace a získáte dokonalou inspiraci díky vzorovým návrhům. 

Nová kuchyně osobně a za pár minut 

Přejete si detailní řešení individuálních rozměrů kuchyně? Rezervujte si osobní schůzku v plánovacím studiu podle svých časových možností. Samotné setkání trvá cca 90 minut, během kterých proberete vše, co je k rekonstrukci třeba. 

Navíc získáte návrhy, které budou nejen stylové, ale hlavně funkční a praktické. V nové kuchyni se tak budete pohybovat podle přirozeného chodu práce, využijete daný prostor na maximum a nikde vám nebudou překážet nevhodně rozmístěné skříňky. 

Nové bydlení by mělo vyhovovat vašim potřebám, a od toho jsou v Auparku specialisté IKEA. Obraťte se na ně a netrapte se kreslením plánů po večerech. Uvidíme se v plánovacím studiu IKEA v novém roce? 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka