Nezmeškejte jaro v Auparku 

Nalaďte se vyjarněnými řádky, díky kterým se dozvíte, co pro vás Aupark chystá v této sezóně. Je toho spousta, nový obchod, soutěž o poukázky nebo sladká porce oříškového kafe. 

CROPP vítá jaro 

Říkáte si, že vám v této sezóně chybí pár zásadních kousků na sebe? Osvěžte šatník v nově otevřeném obchodě Cropp. Vdechnete svému stylu městský šmrnc a barvy. 

Cropp v Auparku otevřel nedávno a hned představil nové kolekce, tak nemeškejte, zimní kabáty schováme co nevidět. 

Kde hledat street módu od Cropp? Aupark, 1. patro. 

Čtenáři, oslavte měsíc knihy v Dobrovském 

Březen, pro novou knihu do Dobrovského vlezem. Pokud si říkáte podobnou mantru, máme pro vás 2 tipy na jarní čtení. První je kniha Kriminalista Jiří Markovič, podle jehož práce vznikl i český seriál, který trhá rekordy ve sledovanosti. 

Na filmové vlně ještě zůstaneme. Mezi knižními novinkami se totiž objevil i titul Duna: filmové vydání od Franka Herberta, což je příběh, jaký vás vtáhne do daleké budoucnosti a mezi hvězdy. 

Tak na tu jarní energii a kafe! 

A ne jen tak ledajaké. V Costa Coffee to rozjeli s krémovou verzí Mocha latte a lískovým oříškem. V čem tkví to kouzlo? Za pultem se spojí tři espressa, mléko, čokoláda, oříškový sirup a máte nebe v šálku. Navíc ve studené i horké variantě, tak do které půjdete hned po ránu vy? Jen nedumejte dlouho, kávové limitky mají v auparčí kavárně jen do 8. května. 

5 dárků od Auparku 

Už hrajete v aplikaci Aupark Hradec o poukázku v hodnotě 1 000 Kč? Soutěž je opravdu jednoduchá, stačí si appku stáhnout, přihlásit se a nakoupit v jakémkoliv obchodě Auparku (kromě Billa) alespoň za 300 Kč a pak naskenovat účtenky do appky. Soutěž trvá do 31. března, tak hodně štěstí.

 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka