Svatební sezóna budiž zahájena! Co to znamená? Že Ozeta volá!

Svatbování již započalo a vás tahle sláva také čeká? Vypravte se nejprve pro padnoucí oblek, elegantní kostýmek a nechte si poradit v auparčí Ozetě. A pak vzhůru k obřadu či za novomanželi. Díky trendům, kterými v obchodě nešetří, si hravě poradíte i s netradičním dress codem. 

Trendy na svatební sezónu 2023? 

Jestli je letos něco v módě, tak je to jistojistě pastelková paleta barev. Letní škála velí béžovým, lososovým, světle modrým barvám, kterým sluší čistě bílé košile, padnoucí hnědé boty s páskem a veselé vzorované doplňky. 

Nebo se chystáte na svatbu, kde si novomanželé přejí teplé a zemité barvy slámy, louky či cihly? I na takové požadavky jsou v Ozetě vybaveni. 

 

Udělejte dojem jako ženich 

Svatební sezóna je v plném proudu a vy tu svoji také chystáte? Pak máte zřejmě vybraný nejen termín, ale i tón a vyladění svého velkého dnu. Pokud ano, vydejte se do Ozety, kde objevíte nejen originální módu, ale také individuální přístup. Dámy s Ozety vám poradí, jak vyjádřit svůj osobitý vkus, dostát barvám a stylu. Není to jen o tom, že vyberete nějaký oblek. Je to o důvtipu a detailech. 

Oblek ženicha vypovídá o tom, co se vám líbí, dodejte proto svému svatebnímu vzhledu šmrnc. Tuhle výsadu zajistí i správné boty hodící se k pásku, kravata či motýlek a kapesníček v klopě. U něho myslete na barvy, které může mít vaše korsáž či manžetové knoflíčky. 

A kdybychom to měli shrnout, svatební den je nejen o tom, jak budete vypadat, ale také o tom, jak se v obleku budete cítit. Proto volte pohodlné a padnoucí střihy, kvalitní materiál a svou velikost. Proto zvolte Ozetu

Jdete svým přátelům na svatbu? 

Společenské šaty pro svatebčany, svědky či družičky jsou nesmírně důležité. Ptáte se proč? Protože oblečení, které zvolíte, ukáže, jak moc vám na novomanželích záleží, jak si jich vážíte a jakou důležitost jejich dni dáváte. Při vybírání oblečení proto myslete na místo, ve kterém se svatba odehrává, na požadavky, které stojí v pozvánce a na to, jak se v obleku chcete cítit. Ty z Ozety jsou vyrobené precizním zpracováním a v té nejvyšší kvalitě. Takže si svatbu užijete opravdu v pohodlí a velkém stylu

Ať už se chystáte na zámeckou svatbu, kde bude vládnout elegance a vytříbenost nebo jdete oslavit lásku do luk, mezí a hájů, pamatujte na to, abyste se cítili dobře, udělali radost hostitelům a slušelo vám to na fotkách. 🙂 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka