Zapište si auparčí akce od Black Friday až po advent

Mějte přehled o všem, co se děje od teď až po začátek adventu. Ať nepřijdete o svatomartinské víno, největší akci roku Black Friday nebo oblíbený workshop od Zvenkukvítí, během něhož si vyrobíte adventní věnce a vánoční dekorace. Nebo se těšíte spíš na naše řemeslné trhy?

Bílo a víno v Auparku! 

Aupark už pokryla duchna sněhu, což se o venkovních ulicích říci nedá. Zkrátka a dobře, předběhli jsme sv. Martina a zasněžili si Aupark bez jeho bělouše. Patron naštěstí dorazil do Vinofol a nechal tam pro vás svěží a mladé víno

A když už jsme u sv. Martina, na toto krásné datum 11. 11. vychází i naše auparčí narozeniny. Ano, letos je nám sedm šťastných let, proto jsme si upekli cupcake a sfoukli svíčku, během čehož jsme si přáli, abyste s námi byli nadále. Děkujeme.

Slevy, kam se podíváte? Na Black Friday ano! 

Předběhněte Ježíška a pořiďte letos dárky v akci. Zveme vás na Black Friday, v rámci kterého si užijete nejen největší slevy roku, ale i doprovodný program. Co si nenechat ujít a jak se naladit? Uvařte si dobré kafe, popadněte tužku, diář a pište si: 17. až 25. se v Auparku koná nej nákupní akce.

Během těchto dní se naše centrum promění v místo, kde ukořistíte ve slevě módu, kosmetiku, čaje, kávu, spotřebiče, domácí potřeby, hračky, deskovky, sportovní doplňky, zkrátka vše, co můžete darovat sobě i blízkým pod stromeček. 

Kdo nepřijde, má černý puntík

Na TOP slevy se zlákat nenecháte? Hrajte o bomba ceny! Zúčastněte se v termínu 17. až 25. 11. výhodného nakupování a vyhrajte. Stačí v rámci akce nakoupit v jakémkoliv obchodě (kromě marketu Billa) a zkusit své štěstí.

Jak vyhrát? Účtenku nad 500 Kč z auparčích obchodů zaregistrujte v naší appce nebo u hostesek přímo před DM. 

Black Friday vrcholí v sobotu 25. 11., kdy vyhlásíme i vítěze soutěže, takže zjistíte, jestli jste vyhráli skútr, robotický vysavač, chytré hodinky, MacBook či elektrokoloběžku. 

 

Kdo si vije, na advent je připraven

Všechno není tak černé, jak se zdá. V Auparku pro vás máme váš oblíbený workshop pod zasněženým nebem. Přijďte si i letos vyrobit svůj adventní věnec nebo tradiční vánoční dekorace. Nemusíte shánět žádné chvojí, ozdoby ani drátky a kleštičky. Stačí jen dorazit do Auparku a pak si vychutnat společné tvoření pod vločkami, za příjemné hudby a punče. 

Předvánoční workshop vede Zvenkukvítí, a to 24. a 25. listopadu. Přijďte v pátek nebo v sobotu umotat svůj věnec nebo vánoční dekoraci, sváteční tvoření se koná vždy od 14 do 18 hodin.

Že se chcete po skončení workshopu stavit ještě na kávu? Nechte si adventní výzdobu v úložných skříních Auparku.


Do Auparku přijedou trhovci

Co by to bylo za předvánoční atmosféru bez pořádných trhů. Zavítejte proto do Auparku, kde bude teplo, voňavo a hlavně plno stánků s řemeslnými výrobky, dobrotami a třeba i dárky pro blízké. 

Předvánoční řemeslné trhy v Auparku vypuknou v sobotu 25. listopadu od 10 hodin. A dokud neodbije osmnáctá, bude přízemí obchodního centra plné stánků. 

Obří slevy v Auparku jsou již několik let mezníkem mezi Halloweenem a časem adventním. Vychutnejte si je i letos. A pokud chcete mít komplet přehled o slevách a našich akcích, sledujte nás na Facebooku či Instagramu.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka