Skočte na vlnu HAVAJE a surfujte v Auparku

Už aby byla dovolená, že. Drink na pláži, havaj, moře, anebo vymazlený trávníček a vy s golfovou holí promýšlíte poslední odpal. Ať už je vaše představa o dovolené první či druhá, připravili jsme obě varianty. Nalaďte se na léto v Auparku už v červnu. Chystáme Havaj párty i tradiční golf. 

Havajská párty pod auparčím nebem 

Vyšplouchněte stresující konec školního roku ze svého kalendáře a napište si na 27. 6. Havajskou párty se surfováním. Máme pro vás totiž akci, díky které si udělají havaj nejen děti, ale i jejich rodiče. Dopřejte si pro jednou klidné překlenutí června a července a mrkněte, co vás v Auparku čeká. 

Exotická párty nabídne každému něco. Chystáme totiž akční i poklidnou vlnu zábavy. Hlavní atrakcí je rozhodně simulátor surfování. Pokud se tedy chystáte na mořské vlnobití, vyzkoušejte nejdřív surf přímo tady. Kdo je připraven, není překvapen. 

Ve stylu Havaje si užijete i zábavný fotokoutek a menší děti kreativní dílničky. Nebude chybět ani malování na obličej a spousta dalších překvapení. 

Zrelaxujte se na konci června v Auparku a odstartujte svou zaslouženou dovču už 27. 6. 

Dejte si Havaj párty. Dejte si Aupark. 

Akce se koná v Auparku Hradec Králové 27. června od 11 do 18 hod.

Tradice držíme, takže minigolf bude! 

Odpal, míčky, hole, vyňuňaný trávníček, kšilty, postoje a soustředění level milion. Tohle vše pojí 4 slova – tradiční minigolf v Auparku. 

Dost bylo zkušebních nácviků na hřišti před profíky. Dost bylo bolavých zad a ztracených míčků. Máme pro vás opět zkušební hřiště, kde natrénujete odpaly, postoj, soustředění a třeba i zápal pro samotnou hru. 

Minigolf najdete v přízemí Auparku, v zóně před DM. Ke hře už nepotřebujete vůbec nic, všechno si totiž vypůjčíte zdarma ve Sportisimu. Rozbalte to s holí a míčkem a blýskněte se na venkovním poli golfu. Nebo rozpalte? 🙂

Minigolf v Auparku trvá od července do srpna.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka