ANO, bylo to skvělé! Aneb víkend ve znamení svatby.

Den, kdy chce každá nevěsta zářit. Den, který ale vyžaduje spousty příprav. Jak je zvládnout a kde se inspirovat? Věříme, že s tímhle nejedné nevěstě pomohl právě třetí ročník našeho Moderního svatebního veletrhu. Pokud jste ho nestihli, a právě děláte plány na svůj velký den, čtěte dál.

Svatební párty se vším všudy

Velký den zamilovaného páru začíná přípravami a ne jinak tomu bylo i v Auparku. Na své si tu hned dopoledne přišly budoucí nevěsty, které mohly vidět líčení a česání naživo. Postarala se o něj kosmetička a vizážistka Marcela Slabá, kterou doplňovala kadeřnice Denisa ze Salonu Jeaniss.

 

Jednomu dni ale předchází dlouhá a především správná péče o pleť, s jakou vám pomůže třeba přírodní značka Yves Rocher, jejíž zástupkyně doporučovaly nevěstám tu nejlepší kosmetiku. Vedle ní si můžete nechat hýčkat celé tělo a na svatbu se připravit v luxusním Wellness Perfekt studiu Terezie Hůlkové.

 

Šaty jako pro princeznu

Už ranní okamžiky se nesou ve svátečním oděvu, proto tu nemohla chybět módní přehlídka společenských šatů, jakou zajistil svatební salon Bella. Vedle ní jste mohli vidět i přehlídky šatů značky SINSAY. Nejdůležitější jsou ale šaty nevěsty!

 

„Ano, to jsou ony!“ Nevěsta by měla mít překrásné šaty, a právě takových jsme tu mohli vidět nespočet. O módní přehlídku se postaral Dominik Navrátil za Fashion Designer a hned potom i salon Bella z Hradce Králové.

 

Na své si přišli i muži. Vždyť který ženich by nepotřeboval dokonale padnoucí oblek. Proto byl na veletrhu i vyhlášený O’black, jejichž látky jsou vytříbené a střih dělaný přímo na míru.

 

„Preceptore, už hrají?“

Vybíráte hudbu na obřad, gratulace, k hostině a večerní párty? Pak by vám mohl pomoci seznam těch nejlepších. Nám se totiž moc líbila představení, za nimiž stojí:

 • harfistka Simona Voříšková, hudební agentura Art4you,
 • dokonalý Svatební hudební doprovod,
 • houslistka Jana Věnečková,
 • sehraní Jazz Police,
 • kapela Two 4U, která vám zajistí akustické cover verze světových skladeb,
 • a v neposlední řadě i Tvůj DJ, Ladislav Vaško.

 

 

Bez květin a dekorace by to nešlo

Hudba vybraná? Jedeme dál, třeba na dekorace a květiny, těch totiž není nikdy dosti. A Veronica FLEURS květiny vám poradí a navrhne, co vše bude vaše vysněná svatba vyžadovat. Jaké druhy květin se hodí pro danou sezónu, které barvy kombinovat a co vše se s květy dá dělat. KVAK boutique vám zase půjčí dekorace a nechá připravit tiskoviny ve vybraném stylu. Nebo máte dekorace a prostory vybrané, jen je potřebujete trochu rozsvítit? S láskou Michaela a její osvětlená písmena se o to postarají.

 

Cvak a je to navěky!

Vy si ji budete pamatovat nějak, ale věřte, že on dokáže zachytit nezapomenutelné okamžiky, na jaké byste si po bujarém večeru třeba už nevzpomněli. A to by byla škoda. 🙂 Při výběru svatebního fotografa proto oslovte toho správného fotografa, kterým může být třeba Jakub Misík, Kamila Lupoměská či HOLAS VIDEOGRAPHY, co má na starosti celý svatební příběh a dokáže ho zachytit na kameru.

 

Ooo, to je sweet… bar

Sladkosti, dorty, zákusky nebo makronky. Sníte o takových, které si budou hosté pamatovat ještě další roky? Vsaďte na:

 • Angi dorty a jejich tradiční sweet bar,
 • Karawba raw veganské dezerty a jejich netradiční sweet bar.

 

 

A co by to bylo za hostinu bez pořádného cateringu a večerní párty. Proto oslovte podniky, v této oblasti kované:

 • Duran catering,
 • Bar and Cocktail catering,
 • Eat and Experience catering,
 • Tomáš Trejbal,
 • Lillet aperitiv,
 • Popler prosecco.

 

Je to všechno super, ale sami to nedáte?

Objednejte si profesionály. Svatební agentury vás na holičkách nenechají. A my můžeme s radostí doporučit KVAK EVENTS, která pořádá svatby už léta. Právě této agentuře patří i velké dík, protože jsme s ní společně připravili opět nezapomenutelný den.

 

Díky patří i skvělým moderátorům Lucii Eisenreichové a Tomáši Votavovi za příjemné provedení celým programem a v neposlední řadě všem vystavovatelům, s nimiž jsme si užili velký den.

 

 

Soutěž? Ano, prosím!

Celý den jste v Auparku mohli soutěžit o skvělé ceny – například balíčky Marionnaud, auparčí Dárkové poukazy, poukaz na menu do McDonlad’s, aperitiv Lillet, voňavou KVAKsvíčku nebo dárkovou kartu k Veselé Veverce. Copak jste si domů odnesli vy? Stačilo přece málo, jen se vyfotit v přistavěném Cvakbusu a pak už mít trochu toho štěstí.

 

Všem moc děkujeme za účast na již třetím svatebním veletrhu! Bez vás by to nebylo ono a už se zase těšíme na další slavnostní párty ve svatebním duchu. ❤️

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka