Byl tu! A přivezl i vánoční program. Aneb Ježíšek v Auparku už řádil

Na tradice si nehrajeme, již několikátým rokem je zveme do Auparku. A srdečně zveme i vás, abyste se naladili na kouzelné období a podpořili česká řemesla, která žijí jen díky vám. Hlavně si ale přejeme, abyste si užili vůni punče, zpívání koled a společné tvoření. Ježíšek nám tu nechal bohatý vánoční program – dobový a řemeslný, tak vzhůru na něj. 

Zahajte Vánoce na první adventní 

Předvánoční období je o čekání, zklidnění, usebrání se a těšení. A přesně takovou atmosféru vám Ježíšek u nás přichystal na první adventní sobotu, která vychází na 2. 12. a přináší program přímo tvořivý – DRÁTENICKÉ DÍLNIČKY. Zapište si je do diářů a přijďte si pod dohledem šikovného řemeslníka vyrobit spolu s dětmi jednoduché, přesto krásné vánoční dekorace z drátků. 

Odhoďte shon bokem, sedněte si ke stolu a nechte se unášet kreativní chvilkou. Že se na jemnou práci s drátky necítíte? Dodejte si odvahy voňavým punčem zdarma. Obchodní centrum nabízí klasickou verzi pro dospěláky a odlehčenou pro děti. Během soboty se těšte i na hudební vystoupení FOXY HUNTERS.

Pekelně vybraná společnost

Když svou nadílku rozdá Barborka, přijde na řadu tradiční Mikuláš, andělé a čerti. A to by v tom bylo peklo samo, kdyby si tuhle zábavu nechalo pro sebe. Auparkem se proto 5. 12. prožene pekelná výprava v čele s Mikulášem, čertem a trochou té andělské posily. Děti tak budou mít možnost vyříkat si své celoroční skutky s Mikulášem, ozdobit voňavé perníčky a domů se vracet s tím, že budou chvilku hodné. 🙂

Zahořte pro svíčkování 

Vždycky jste si chtěli vytvořit vlastní svíčku? Přijďte 9. 12. do Auparku do SVÍČKAŘSKÉ DÍLNIČKY, odkud si odnesete svícení ve vlašském oříšku

Dílna pro vás a děti bude nejen o tvoření. Vedle velmi netradiční výroby se dozvíte spoustu zajímavostí o historii a významu svíček ve svátečních a denních rituálech. Vyrobte s těmi nejmenšími svíčku, kterou na Štědrý večer pustíte po vodní hladině a která vás zahřeje u srdce.

9.12. si s hrnkem punče poslechnete i hudební vystoupení od známých Event Jazz Trio

Druhá adventní sobota připadá na 9. 12. / 14–18 hod.

Tuto sobotu to v Auparku zároveň rozbalí VÁNOČNÍ BALÍRNA, v níž vám děvčata zabalí všechny dárky pod stromeček úhledně a zdarma

A protože o svátcích by měla být rozzářená hlavně dětská očka, máme v Auparku STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ. Jak funguje? Stačí přijít ke stromečku, vybrat dopis pro Ježíška, který napsalo dítko z dětského domova v Nechanicích, a poté přispět na jeho vánoční sen. 

Vánoční balírna i strom splněných přání bude v Auparku 9.–23. 12. vždy od 13:30–18:30 hod. 

 

Ježíšek vypisuje Tovaryšské zkoušky

Do Štědrého dne moc nezbývá, a tak Ježíšek vyhlásil TOVARYŠSKÉ ZKOUŠKY. Nechte své děti, aby se staly pomocníky Ježíška. Stačí, když projdou zkouškou, po níž získají speciální Tovaryšský list

Jaká k němu vede cesta? Odvezou dárky na saních, odříznou větev stoletou pilou a vyrobí si jmenovky na dárky. Což se na Vánoce hodí. 🙂 Vedle zkoušky bude i zábava pořádaná Jirkou Hadašem a také ovocný dětský punč zdarma.

 

Aupark provoní vánoční koření, kapka punče, chodby rozezní koledy a prostor před DM bude švitořit dílničkami pro vás a děti. Uvidíme se?

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka