Byla Nákupní party. A bylo krásně!

Parádní slevy, módní inspirace, spousta dárků a tradice, která se jen tak nezapomíná. Jak jsme si společně užili Nákupní party a co vám dělalo v rámci jejích dnů radost? Začtěte se do nového článku a zavzpomínejte na víkend, během kterého jsme ochutnali nejrůznější dobroty, byli u překrásných proměn a inspirovali se nejnovějšími fashion trendy.

Nejoblíbenější nákupy v roce

V Auparku pořádáme tyto nákupní akce už roky a vždy se tu sejdeme v hojném počtu. Obchodní centrum zve totiž návštěvníky už v pátek a celá party trvá až do neděle. Nejinak tomu bylo i letos. V rámci jedinečné události jste u nás měli možnost nakoupit v našich obchodech se slevami a získat lákavé ceny a dárky. K účasti přitom stačilo málo – udělat nákup v Auparku, předložit pořadatelům účtenky, vyzvednout si své dárky. Letos byl navíc výběr bohatší. Nedávno jsme totiž otevřeli dlouho očekávaný obchod Sinsay, který čelí zástupům rodin už z dob otvíračky.

Dárky, prosecco, dobroty

Nakoupit, ukázat účtenky a vyzvednout dárky. To je základem pokaždé. Letos však akci zpříjemnily i sklenky šumivého prosecca, sladké tartaletky párty s DJ Jakubem Melichárkem nebo vystoupení skvělé taneční skupiny Steels Dance Crew. V rámci něho jsme s úžasem sledovali kreace profi tanečníků, dětí, ale i jejich maminek, které se zapojily a dohromady předvedli parádní číslo.

Minulý víkend jste si tak mohli v Auparku užít dokonalou párty, která nejednoho inspirovala podzimními trendy a jejíž součástí byl také fotokoutek, kde se vyřádily nejen děti. Proto věříme, že jste u nás objevili spoustu módních úlovků, ale i krásných zážitků. V nich se totiž nesl náš doprovodný program, na jaký jsme se opravdu těšili. A nebyli jsme sami.

Ve znamení krásy a péče

Nákupní party dovedl k dokonalosti koutek líčení, vlasového stylingu a módy. Právě tady jsme spolu s Továrnou na krásno proměnili dívky, ženy a dámy, které se přihlásily do Nejkrásnější proměny.

Jak se jednotlivé proměny vydařily a která z dam získala výhru v podobě auparčích Dárkových poukazů v celkové hodnotě 10 000 Kč? Mrkněte na náš Facebook, kde najdete celou galerii.

 Všem moc děkujeme za účast na největší nákupní party roku a už se těšíme na její pokračování v příštím roce. ❤️

 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka