Čajíček, nebo počítání oveček? Tabletky, nebo Aloe?

Zdravý život není jen o správném zažívání a hlubokém dýchání. Jsou to i klidné nervy, kvalitní a dlouhý spánek, dobrý pocit ze sebe samého nebo pořádná energie. Tohle všechno ovlivňuje naše zdraví, proto vám teď dáme pár tipů, jak ho vytunit u nás v Auparku.

Čajování a lepší spaní

Zase jste večer nemohli zabrat? Nejdřív jste se převalovali, pak do jedné četli a do půl druhé dokonce počítali ovečky? Zkuste bylinkový čaj z meduňky, která nažene do pelechu i noční sovy. Čaj od LIVSANE najdete v Benu lékárně a jakmile ho dáte do hrnečku, ucítíte uklidňující aroma meduňky lékařské, která má blahodárné účinky na emoce, zajišťuje duševní pohodu, zmírňuje stres a večer je poslem zdravého a klidného spánku.

 

Aloe Vera jako štít imunity

Omrzely vás tabletky s vitamíny, ale stejně chcete podpořit svou imunitu? Vsaďte na 100% přírodní Aloe Vera ve formě šťávy. Každé ráno tak do sebe kopnete dávku antioxidantů, co pomáhají při únavě, ale i napětí. Aloe Vera má navíc silné detoxikační účinky a pomáhá zlepšovat obranyschopnost organismu. Zaujalo vás Aloe? Pak spěchejte do Benu lékárny a zeptejte se na dávkování na míru.

 

Nakopněte svou výdrž!

Věděli jste, že káva urychluje spalování tuků? Ovšem záleží i na jejím načasování, proto zkuste před návštěvou fitka skočit na espresso (třeba do naší Costa Coffee) a během tréninku vydržíte mnohem víc. Jestli však nemáte kavárnu na programu, pořiďte si kvalitní zrnka domů, či do práce a dělejte si svůj vlastní kávový rituál. My si oblíbili příchutě z celého světa, které nabízí v Oxalis. Tak která to bude, Alžírská, s příchutí belgických pralinek, nebo BIO Honduras?

 

Zdravá a pevná pleť

Únor je měsícem lásky, jakou byste měli věnovat i sami sobě. Nebo své pleti. A s tímhle zázrakem vám to půjde mnohem lépe než jen s pleťovou maskou, sérem, krémy a obličejovou jógou. Jde o Allnature kolagen z Benu lékárny, který je čistě přírodní a hodí se pro každého, kdo chce pleti dopřát od základů to nejlepší. Molekuly kolagenu pomůžou udržet pokožku hebkou, pružnou a hydratovanou. A s tím je u krému často problém. Slibují totiž perfektní hydrataci, ale stačí si otřít obličej a všechno blaho je pryč. S kolagenem budete mít ale pojistku pěkně pěkně zevnitř.

 

Pečujte o sebe s láskou a vyčíhejte výhodné ceny. V Oxalis i Benu lékárně jsou totiž často zimní slevy, sledujte proto obchody v auparčí appce a budete mít všechny akce na očích. 😊

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka