Láska prochází Auparkem, aneb dárky k Valentýnu

Únor je měsícem lásky, ať už slavíte Valentýn, nebo ho neřešíte. Je to doba plesů, veselic, láskyplných gest, tak proč jimi neudělat doma radost právě teď? Vždyť lásku bychom si měli vyjadřovat po celý rok, ale v tom shonu se na ni občas zapomene. Proto vám teď za Aupark prozradíme, jaké dárky ocení ženy i muži.

Spodní prádlo jako č. 1

Luxusní obchod Vermont nabízí do 14. 2. jedinečnou příležitost, kdy pořídíte spodní prádlo pro svou ženu za poloviční cenu. Udělejte jí radost značkou Gant, Karl Lagerfeld nebo Diesel. Sladká odměna vás nemine. 🙂 

Květina potěší vždy 

Květy udělají radost, i když vše ostatní selže. Co takhle darovat své milé první jarní vlaštovku v podobě hyacintu? Věříme, že vaši originalitu partnerka ocení. Vždyť to nemusí být hned puget růží. A pokud je má ráda, nechte si v našem květinářství Flamengo jeden uvázat. 

Darujte si radost oba 

Zbožňujete společné večeře, kdy ani jeden z vás neřeší práci, máte čas na sebe a plánujete víkend? Oddejte se romantickému okamžiku v naší italské restauraci Panoramico, kde vám připraví dobroty z nového menu a vy během čekání můžete pozorovat snový noční Hradec. Mimochodem ve své appce najdete o takovou večeři soutěž

Miluje kafe? 

Vezměte se vzájemně na rande jako kdysi. Skočte si do auparčího Costa Coffee, usaďte se v pohodlných křesílkách a vychutnejte si jejich limitovanou nabídku. Třeba exkluzivní cheesecake se slaným karamelem a k tomu Velvet latte, nadýchané jako pěna.

Když láska voní

Potěšte toho druhého novým parfémem, rostlinná kosmetika Yves Rocher má teď akci na vybrané vůně. Nepropásněte slevy, které trvají právě do 14. 2. a vyberte svému miláčkovi dárek na míru. 

Tohle požitkáři ocení 

Chodíte na nejrůznější gurmánské ochutnávky? Připravte své drahé polovičce degustační košík ze Sklizena, milá obsluha vám poradí, jaké novinky jsou v kurzu. A společně připravíte koš pro vegetariána i masožravce. 

Nenechte lásku vyšumět

Skočte do Vinofolu pro láhev toho nejlepšího sektu nebo prosecca a zašeptejte partnerovi, že takové večery si můžete dělat třeba každý měsíc. Nač se omezovat jen na únor. Naštěstí výběr ve Vinofolu je široký, a tak tu seženete bublinky sladké i suché. 

Šperky učarují 

Ukažte své drahé, že víte, jaké drahé kamínky má ráda. Pandora Club má teď akci 3 za cenu 2, tak šup do obchodu, ať jste na 14. února připraveni. 

 

George Sand kdysi řekla: „V životě je jen jedno štěstí – milovat a být milován.“ A pokud takovým štěstím vládnete, nenechte si ho ulétnout. Ať už Valentýn slavíte, či nikoliv. 🙂 Krásný únor všem. 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka