Práskněte do slev! Novoroční akce už začaly

Nenechte si ujít největší slevy v roce a využijte akce na oblečení, sportovní potřeby nebo kosmetiku. Máme pro vás přehled všech nabídek a v závěru pozvánku na Moderní svatební veletrh, který vypukne už začátkem února. 

Slevy teď letí 

Vysnili jste si módní kousek, který už jste si nestihli koupit před svátky? Nakupte ho teď chytře v lednových slevách v Auparku. Máme pro vás přehledný seznam všech slevových akcí ze sekce oblečení. 

  • House šel s cenami až o 50 % dolů a trvají do 15. ledna. 
  • Bushman zlevnil 200 vašich oblíbených kousků, a to o 50 %. 
  • Pepe Jeans zlevnili o 50 %, což můžete využít až do 22. ledna. 
  • V Sinsay už výprodej také začal a potrvá do 15. ledna. 
  • Mohito slibuje největší výprodeje v roce. 
  • CCC myslí na vaše zimní obutí a chce vám ho zpříjemnit 70% slevami, co platí do 29. ledna.
  • Boxeur Des Rues se vyšvihl se 70% slevami na pohodlné sportovní oblečení. 

Které značce dáte přednost? Nebo zkusíte štěstí ve všech obchodech? 

 

 

Sportem ku zdraví 

Pustili jste se do sportovních předsevzetí, ale stále to není ono? Vyzbrojte se do posilovny, na hory nebo do lesa funkčním sportovním oblečením. Ve slevě ho pořídíte v těchto obchodech. 

  • 4F, kde platí 30% slevy do 11. 1.
  • Sportisimo, kde ušetříte za oblečení, obuv a další výbavu. Slevy tu platí až do 10. 2. 

 

Když už hubnete nebo nabíráte svalovou hmotu, nezapomeňte tělo zásobovat kvalitními doplňky stravy. Při hubnutí hlavně bílkovinami, při nabírání též, ale tady se vyplatí i sacharidy. Na bližší info se však zeptejte přímo odborníků v auparčím Nutrend, kde mají též velké slevy, a to až do 31. ledna. 

TIP Auparku: Vedle nových kousků ve skříni a v batohu na cvičení se můžete rozmazlit i přírodní kosmetikou z Manufaktury. Po celý leden vás v obchodě potěší zimní slevy ve výši 22 %. 

A v únoru do kolen! 

V lednu jste práskli do bačkor a vlítli do Auparku za slevami. Ale myslíme si, že v únoru teprve půjdete do kolen. Chystáme pro vás totiž spolu s agenturou KVAK EVENTS tradiční SVATEBNÍ VELETRH, letos již čtvrtý ročník. 

 

 

Vyhraďte si pro svatbu svůj první termín, a to sobotu 4. února, během níž získáte na Moderním svatebním veletrhu dokonalou inspiraci. Čeká na vás přehlídka šatů, výstava květin, trendy v líčení a hairstylingu, ochutnávky sladkých dortíků a také soutěž o krásné ceny. Během bohaté svatební show doprovodí dodavatele i moderátoři Lucie Eisenreichová a Tomáš Votava. 

Moderní svatební veletrh se koná v Auparku 4. února 2023. 

Vyslovte se doma a naplánujte si na sobotu 4. února výlet do Auparku. Věříme, že si s partnerem užijete nejen show, ale dostanete i správný impuls k naplánování dalších svatebních kroků. A třeba právě s dodavateli, které vám již brzy představíme.  

 

Teď už zbývá jen popřát šťastný lov mezi slevami a v únoru se na vás budeme těšit. Doufáme, že řeknete ANO. 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka