5 let za námi, Black Friday před námi!

V Auparku se toho poslední dobou děje opravdu hodně. Nedávno jsme oslavili krásných pět let od založení a už se chystáme na další akci. Dlouho očekávanou záležitost se slevami, soutěží a dárky, totiž Black Friday, který letos proběhne zase jinak! Mrkněte proto na článek a dozvíte se, kdy se akce koná, na co se můžete těšit a co třeba vyhrajete.

Páááni, to už je 5 let!

Oslavili jsme kulaté narozeniny a řekneme vám, bylo to skutečně fajn! Před DM byla totiž celý víkend zářivá a slavnostní výzdoba, za kterou děkujeme KVAKEVENTS. A když u ní zAuparkoval i CVAKBUS, vyrostla zeď přání a začalo se připíjet na auparčí zdraví, řádně jsme si to všichni užívali. Už se těšíme na naše desáté.

(Dress)code? Black Friday

Kdo z vás nečeká na největší slevy v roce. My se na ně těšíme už dlouho. Jde totiž o poslední možnost, jak nakoupit dárky výhodně. Ale my pro vás máme ještě něco navíc! Vedle hromady slev v našich obchodech jsme totiž přichystali i super soutěž o stovky cen! A pravidla jsou jednoduchá.

  • Stačí nakoupit alespoň za 500 Kč v jakémkoliv našem obchodě (kromě Billy), zkusit uhodnout číselný kód od našeho trezoru a hrát o skvělé ceny!

Hlavní výhrou, čekající na šťastlivce uvnitř trezoru, je Dárkový poukaz do auparčích obchodů v hodnotě 30 000 Kč! A když se do šestimístného kódu netrefíte, nezoufejte. U nás totiž vyhrává každý.

Na tohle budete potřebovat fintu

Pokud ale nechcete dobývat trezor, nevadí. Adrenalinový zážitek si užijete i díky speciálním trapboxům, což jsou vlastně zmenšené verze únikových místností a vy se z nich musíte dostat pomocí lsti. Budete tak mít možnost otestovat své mozkové závity a vyřešit sérii šifer a nejrůznějších úkolů. Prověřte svou vynalézavost, intuici, znalosti a vyzkoušejte netradiční únikovku v Auparku.

 

Slevy, dárky, zábava! A kdy se koná?

Dostat se do trezoru, vyhrát poukaz v hodnotě 30 000 Kč, pořídit dárky s předstihem a výhodně? To všechno stihnete během příštího týdne! Black Friday totiž vypukne 22. listopadu a trvá až do neděle 28.

  • 11. až 28. 11. 2021
  • během auparčí otvíračky, tedy od 9 do 21 hodin
  • dole před DM

Pořiďte dárky, zkuste své štěstí a vyhrajte! Startujeme už za pár dní a kdyby byly jakékoliv změny v programu, všechno se dozvíte na našem Facebooku, Instagramu i nové appce. Těšíme se na vás!

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka