5 radostí do podzimních plískanic

Rozveselte si období dešťů a mlhovin. Provedeme vás 5 auparčími obchody, které se hodí přímo na tohle období. Díky nim si totiž zlepšíte náladu v době, kdy se mění čas, tma se domů vkrádá o několik hodin dřív a zima leze do límců i ponožek. Mrkněte proto na 5 tipů, jak dát na frak plískanicím, a ještě nakoupit ve slevě.

Čas jsou hodinky 

Taky vás rozčiluje změna času? Nutno říct, že ta zimní vás vrátí do standardního nastavení, ale tak či onak, změna je to pořádná, a než si na ni zvyknete, dá to zabrat. Na čas se ale nemusíte dívat jen skrz prsty, ale třeba skrz nové hodinky Dušek. Nemeškejte proto drahocenné chvilky a vydejte se do prodejny plné novinek. 

TIP Auparku: Hodinky Dušek nabízí precizní a na milisekundy přesný hodinářský servis. Už jste ho vyzkoušeli? 

 

Zapáleni do svíček?

Že se čas posune úderem posledního říjnového víkendu, je nad světlo jasné. Nemusí to ale znamenat, že budete mít doma tmu až do jara. Chtěli byste rozzářit potemnělá odpoledne, radovat se z kouzelných světýlek a dívat se skrz okenní tabulku na zachmuřený svět tam venku i jinak? Popadněte košík a prozkoumejte světýlka, žárovky a voňavé svíčky v našich obchodech. Doporučujeme zajít do prodejen Pepco, Indecor a Sinsay

 

Rozjásejte pleť i na podzim  

Ať si podzim klidně řádí, vaše pokožka si může nabrnknout novou edici TRNKA z Manufaktury, která se o ni postará. Modrou až fialkovou limitku totiž charakterizuje český podzim, z jehož sklizně je vyrobena. A trnkové extrakty jsou teď tím pravým bobulovitým pro vás. Obsahují totiž spoustu vitamínů, minerálů a organických kyselin i tříslovin, které kůži hydratují, zvláční a opečují. Vytěžte z plodů podzimu maximum a hýčkejte pleť zralými trnkami a mandlovým marcipánem. 

 

Už máte přezuto? 

Sezóna sandálů a pantoflí je dávno za hranicí ranních 4 stupňů a mlhové přikrývky. Obujte se proto do podzimních bot a mějte nohy v teple. CCC už zaplnilo výlohy novinkami a protější Ecco jakbysmet. Přijďte do prodejen klidně v letních a nakupte podzimní botky z kvalitního materiálu do zimy i deště a možná, že je přezujete už u nás. V Auparku totiž pořídíte podzimní eleganci i sportovní verzi. 

 

Poškádlete zimu šálou 

Představte si holý krk, studený vítr a červený nos. Jaké pocity to ve vás vyvolává? A teď zavřete oči a sněte o teplé šále, huňatém svetru ke krku a hřejivé čepici. Jak se chcete na podzim cítit vy? My jsme pro ten druhý sen a vy ho můžete snít taky. Stačí vybrat doplňky z auparčích podzimních kolekcí. A kdo chce ušetřit, v nově otevřeném Mohitu mají právě sezónní výprodej, který šel s cenami až o 40 % dolů. Nečekejte, až si vás zima omotá kolem krku. Zaskočte ji šálou!

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka