A začíná advent v Auparku 

Poznejte auparčí advent od A až po čerty. Letos ho zahájí výroba věnců, pokračovat budeme charitativní nedělí, která vyvrcholí vánočním koncertem. Že na koledy moc nejste? Pak si nenechte ujít perníčkové speciality v Costa Coffee nebo čertovské odpoledne. 

Vyrobte si věnec podle sebe

Co by to bylo za advent, kdyby dveře nezdobil věnec z voňavého chvojí. Že si ho chcete vyrobit sami a jen byste potřebovali malou radu a materiál? Pak je vánoční workshop v Auparku přímo pro vás. Od pátku 25. 11. do neděle 27. 11. se auparčí přízemí promění v adventní dílnu, kterou povede již tradičně Zvenkukvítí. Přijďte si po práci nebo škole vytvořit první vánoční dekorace. Jistě budou perfektní, tak co se pak s dílem pochlubit na Instagramu pod #auparkhradec. Rádi vaše práce nasdílíme. 

Oslavy prvního adventu trvají od 25. do 27. 11. 

První adventní už ťuká na vrátka

Než doma zapálíte svíčku, vyrazte s rodinou do Auparku a oslavte s námi krásný začátek svátečních dní. 27. 11. přivítáme Taťánu Kuchařovou, která zahájí charitativní odpoledne s nadací Krása pomoci. V rámci ní tak bude v Auparku kasička, do níž můžete přispět i vy. Na co? Táňa již léta pomáhá seniorům, kteří už nemají rodinu. A právě opuštěným babičkám a dědečkům letos budete moci přispět na Vánoce. 

Koleda, koleda v Auparku 

Nedělní akci završí vánoční koncert od ZUŠ Habrmannova. Počkejte si proto na něj a zazpívejte si s námi koledy u stromečku. A kdo nezpívá, může prostě jen poslouchat a vychutnávat si kouzelnou atmosféru pod zasněženým auparčím nebem. Nebo byste si raději vychutnali vánoční kávu? 

Jednu vánoční kávu, prosím

Letos má Costa Coffee tolik vánočních „perníčkovin“, že u jedné nezůstanete. V nabídce se totiž skví nejen klasické perníčkové caffé latte, ale i hotová óda na čokoládu. Jejich višňové a tobleronkové horké čokošky jsou dokonalou sváteční symfonií. Kdo potřebuje okořenit adventní přípravy, nechť si objedná corto rum a kokos. A že na posezení berete i děti? Pak vězte, že do vánočního jablečného koláče se zamilují.

Kávové speciality jsou v Costa Coffee až do 11. 1. 2023. 

Čertí řádění pro zlobivé i hodné  

Po první adventní do Auparku přispěchají čerti, andělé a samotný Mikuláš, který tomu dá řád. Udělejte si tak s dětmi 5. 12. výlet do Auparku, kde už jim čerti vymluví to občasné zlobení. Součástí čertovských tradic tu máme i pekelnou výstavu s nejrůznějšími hádankami a čertovskými příslovími. Už ta budou pro děti inspirativní. 🙂 

Výstava trvá od 28. 11. do 5. 12., kdy si ji čerti sbalí a odnesou do pekel.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka