Aupark oZÁŘÍ TOP slevy roku, módní show i charitativní BLOGES MARKET!

Srdcová záležitost, největší nákupní akce roku, zářijová tradice. Znáte ji? Věříme, že ano, nákupní žně v Auparku pořádáme již několik let a tento ročník vyšel na víkend 15. až 17. září. Podívejte se, co všechno vás v rámci akce čeká. Nejde totiž jen o mega slevy! Těšit se můžete na celebrity, jejich šatník a hlavně charitativní záměr celé akce.

Největší slevy roku jsou tu! 

Znáte to, kupónky, akce, až 50% slevy, dárky, výprodeje. Že ne? Pak si je nenechte ujít právě v Auparku. Od pátku 15. do neděle 17. září se můžete rozmazlovat podle libosti. Čeká vás totiž víkend výhodných nákupů. 

A JAKÉ SLEVY NAJDETE V AUPARKU? JEDNODUŠE MRKNĚTE NA NAŠE NABÍDKY / SLEVY A BUDETE V OBRAZE. 

Od začátku září se honíte s dětmi do školy, na kroužky, do školky, do práce, na kurzy, vypněte na chvíli a vydejte se do světa, kde nejen móda ve slevě přebírá hlavní slovo. 

AKČNÍ NAKUPOVÁNÍ V AUPARKU PROBĚHNE 15. AŽ 17. ZÁŘÍ 2023. 

Cink, cink a teď módní show, prosím 

Obří akce, na které pracujeme již měsíce, započne pátkem. Těšte se tak po práci na skleničku welcome drinku, módní show, při které s kamarádkou proberete poslední trendy, okouknete nejrůznější kombinace a třeba se inspirujete a v nákupní akci vyberete kousky, které již dlouho chcete, ale neodvažujete se pro ně. V pátek navíc proběhne výdej dárků, jak je u nás již zvykem. 

Bloges Market Nikol Moravcové 

A co si na tomto víkendu určitě nenechat ujít? Hlavní sobotní program v podobě charitativního bazaru Bloges Market pod záštitou Nikol Moravcové, která celou akci moderuje. 

Co si pod bazarem představit? Třeba to, že se můžete obléknout jako VIP hvězda! Nikol Moravcová, ale i další známé influencerky totiž přivezou své oblečení, které budou v Auparku prodávat. 

Těšte se na šatník celebrit. Oblečení do Auparku veze i: 

🟥 Andrea Bezděková,
🟥 Kristýna Schicková,
🟥 Aneta Vignerová,
🟥 Michaela Štoudková.

V sobotu 16. 7. tak budete mít jedinečnou příležitost koupit si VIP šatník za bezva ceny a ještě tím podpořit dobrou věc. Výtěžek pak půjde skrze Nadaci Veroniky Kašákové na vybraný dětský domov v Nechanicích. 

Na jakou část víkendu se těšíte nejvíc? My na páteční módní show a nepochybně i charitativní bazar s modelkami. 

 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka