Aupark tradičně: To je Black Friday i těšení se na Vánoce

Mějte přehled o všem, co se v Auparku šustne, ať nepřijdete o sváteční listopadové akce jako je tradiční Black Friday, okamžik, kdy spatříte kouzelnou vánoční výzdobu nebo setkání u stromečku na první adventní neděli.

Black Friday bude! 

Akční nákupy, slevy šplhající až ke stropu a výhodné sety, to všechno si říká o pořízení vánočních dárků s předstihem! Jak se ale zorientovat v širokém slevovém poli? Tak dívejte. 

  • Black Friday ještě oficiálně nezačal, ale už teď ho najdete třeba v prodejně Datart, kde nakoupíte výhodně až do 30. listopadu. Jinými slovy, elektro už do Vánoc neseženete levněji, tak šup do obchodu.
  • V Grand Optical najdete 50% slevy, kde vrcholí totální výprodej slunečních brýlí.
  • Nenechte si ujít ani FANN akci na vybrané luxusní parfémy. Ty vyvolené totiž pořídíte jen za 890 Kč. Skočte proto do prodejny, ať máte co nejširší výběr. Ve výhodné sekci se nachází značky jako Giorgio Armani a jeho ikonická vůně Acqua Di Gioia s vodními tóny nebo třeba sladká Chloé

 

Chcete mít kompletní přehled o slevách v rámci Black Friday?
Sledujte náš Instagram a Facebook. 

 

Svatý Martin přijel do Vinofolu 

Historie ke svatému Martinovi sahá až do roku 300, což je nemalý důvod k tomu, abychom společně udrželi tuto krásnou podzimní tradici. Ta symbolizuje nejen přívaly chumelenice, ale hlavně je známá slavnostním hodováním a posvícením, ke kterému bezpochyby patří i pečená husa a svatomartinské víno. 

Husu a svatomartinské rohlíčky vám v Auparku neupečeme, ale dáme vám tip, kde sehnat lahodné mladé víno. Mrkněte do vinotéky Vinofol, kterou najdete hned v přízemí. 

 

Bílé Vánoce v Auparku 

Když se zatáhnou poslední rolety auparčích obchodů. Když zhasnou světla v kanceláři a venku je černočerná tma, naběhnou do Auparku „kouzelní skřítci“, kteří v duchu svatomartinských tradic přinášejí noc po noci nejen překrásné vánoční ozdoby, ale i spoustu bílého sněhu a vloček. 

Jak už je totiž v Auparku zvykem, v tomto období ozdobí naše prostory tisíce vloček, které budou sněžit z „nebe“. A my za každý vánoční detail děkujeme agentuře Kvak Events, která se o naše společné Vánoce stará již léta. 

První advent v Auparku 

Než doma zapálíte první svíčku, vyrazte s rodinou do Auparku a oslavte s námi nejen první adventní neděli. Program na poslední listopadový víkend bude totiž pestrý od pátku. 

  • Od 25. do 27. 11. proběhne květinový workshop od Zvenkukvítí, který zve na výrobu adventních věnců. Chcete se zúčastnit? Směle do toho. Výrobky si pak můžete uložit do našich skříněk, ať je netaháte po Auparku. (Detaily vám rádi poví na infopultu v přízemí.) 
  • 27. 11. pak do Auparku dorazí Taťána Kuchařová, která zahájí charitativní odpoledne s nadací Krása pomoci, během níž se dozvíte nejen historii a příběhy lidí, kterým Táňa spolu s dárci pomohla, ale budete mít možnost přispět i vy na Vánoce babiček a dědečků, kteří jsou osamělí.
  • Vrcholem adventní neděle bude vánoční koncert místní ZUŠ Habrmannova. 

 

Tradice jsou v Auparku zakořeněné a rádi je držíme společně. Proto si je nenechte ujít ani letos a vyrazte na první adventní, kde podpoříte dobrou věc a zazpíváte si koledy. Nebo jen okoukněte stromeček a vychutnejte si u něj voňavou kávu s perníčkem. A nebo skočte pro první vánoční dárky do obchodů, kde na vás čekají nejen zimní kolekce, ale i Black Friday. 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka