BACK TO SCHOOL je akční pro děti i rodiče

Než se léto překulí do ranních mlhovin a čajové sezóny, je potřeba se s prázdninami rozloučit. A my si říkáme, že letos je třeba to udělat stylově. Proto jsme pro vaše děti připravili akční laserové bludiště, kde se ti nejmenší vyřádí během mise a vy se vyřádíte během akčních nákupů v Auparku. Naše obchody mají totiž výprodeje na nejrůznější školní potřeby. Závěr léta u nás nemá prostor pro smutnění. Naopak!

Laser mise je připravena a vy? 

Akční mise pro školáky i předškoláky se blíží, už 25. srpna totiž vyroste v Auparku laserové bludiště, ve kterém se malí rošťáci promění v tajné agenty. Přijďte na konci srpna s dětmi na tradičně netradiční BACK TO SCHOOL a dopřejte jim zábavu na jedničku. Před bludištěm bude navíc obrazovka, abyste mohli sledovat celý proces mise.

BACK TO SCHOOL SI V AUPARKU UŽIJETE OD 25. DO 27. SRPNA. 

Soutěž, která děti vypraví do škol 

Během celé akce BACK TO SCHOOL pojede soutěž o mimořádné ceny, díky kterým budou žáci částečně vybaveni do školy. O co se bude soutěžit a jak? Pro odpovědi je třeba navštívit Aupark od 25. do 27. srpna. 

 

Akčňák pro rodiče: výbava do škol je zlevněná

Pokud se vám nechce čekat před laserovým bludištěm, můžete čas využít i jinak. Třeba výpravou za školními pomůckami, na něž bude během srpna a začátku září sleva. Jaká? Tak dívejte. 

  • Pro fixy, tužky, popisovače nebo zvýrazňovače se vypravte do McPen, kde právě teď řádí totální výprodeje
  • Sháníte dětem boty do podzimních plískanic nebo na kroužky? Mrkněte do Office shoes, mají až 60% slevy
  • Nevyhovuje vám současný tarif? Podívejte se po jiném, nadupané studentské tarify jsou k mání právě tady
  • Nemají děti výbavu na tělocvik a sportovní kroužky? Sežeňte jim veškeré doplňky ve Sportisimu, kde mají slevy v rámci akce Back to school. 

 

Jak se s prázdninami rozloučíte vy? Necháte děti, aby se proplétaly mezi světelnými paprsky? Mezitím vlítnete do obchodů a pořídíte školní výbavu? Nebo posedíte se sousedy na terase a další týden vyrazíte doprovodit dítka do lavic a shánět potřeby budete až pak? 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka