Bazénová párty? Takhle vás bude bavit!

Teploty šplhají vysoko a lákavým řešením je návštěva písáku, odjezd k moři nebo bazénová párty na zahradě. A ať už ji budete pořádat vy nebo se chystáte k sousedům, auparčí rady se vám budou hodit.

Voda, jak ji neznáte 

Jestliže vyrážíte k bazénu, je dobré myslet na pitný režim. Aby však hosté nemuseli pít ledajakou vodu ve skle, připravte pro ně netradiční zážitek. Vymačkejte do mřížek na led šťávu z citronu, přihoďte sezónní ovoce a zamrazte. Nebudete muset řešit žádné sladké šťávy a sirupy, které dodají pití šmrnc. Jdete do toho? Kostkovač ledu najdete v naší Tescomě nebo Orionu.

 

Párty nálada vlaje ve vzduchu

Základ bychom měli, ale co ještě nesmí chybět na zahradní bazénové akci? Trocha těch dekorací. A protože v Sinsay právě běží parádní letní slevy, mrkněte na barevné girlandy rovnou tady! V nabídce jsou i pohodlné polštářky, kelímky s brčkem a hlavně příjemné ceny. Sinsay má totiž 70% slevy! 

 

A kdo tam bude? Plameňáci, lachtani…

Ano, nafukovací zvěř se stala hitem letních akcí. Zdaleka už bazénům nevelí jen barevná lehátka, ale právě pohodlné a prostorné matračky, kde se můžete opalovat, číst si knížku a nožkou šplouchat po hladině. Než ale skočíte do bazénu, skočte do auparčího Sportisima, kde je spousta barevných nafukovaček. 

 

Pohodlí tady tomu velí 

Něco jiného je deka na oblázcích na pláži, protože moře! A něco jiného je ležet na tvrdém podkladu u bazénu. Tady si dopřejte maximální pohodlí a pořádné duchny. Což takhle tlusté sedáky na lavice nebo přímo plážové měkké osušky, které se budou barevně hodit k nafukovačkám nebo slunečníku? 

 

Jdete na párty, ale nevíte, co donést? 

Nikdy neuděláte chybu, když přinesete čerstvé ovoce, zmrzlinu nebo doma připravený salát. Vedle jídla se pak bude hodit i zábavná deskovka. Mrkněte před akcí do Bambule a vyberte podle sebe. Do srpna tu navíc běží letní slevy, které šplhají až k 60 %. Nenechte si rozebrat hry ani veselá lehátka. 

 

Chcete si tyhle okamžiky pamatovat navždy a čerpat z nich i v chladnějších měsících? Navštivte náš Datart a vyberte si designově vyladěný Instax. Pak už jen zaznamenat zážitky a rozdat je hostům. Tak krásné léto a ty nejlepší bazénové párty. 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka

Jsme Lifestyle

FÍHA!