Co (ne)darovat na Vánoce?

Prohlédněte si tipy na dárky z Auparku a dozvíte se, co podle nás udělá radost ženám a čím je akorát namíchnete. Jak překvapit svého muže a také jakým dárkem potěšíte i ty nejnáročnější, kteří zásadně nic nepotřebují. Už zase. 

Darujte překvapení a možnost výběru 

Odpovědi blízkých jsou již skoro tradicí, a tak i letos slýcháte, že zas rodina opravdu nic nepotřebuje? Darujte příbuzným poukaz do Auparku, s nímž si pak sami vyberou dárek, který jim udělá radost. Stačí zajít k infocentru, kde vám nabídneme poukazy v hodnotě: 200 Kč, 500 Kč a 1 000 Kč. Tady pak najdete všechny obchody, které dárkové poukazy přijímají. 

 

Že si představujete trochu konkrétní dárek, ale stále si netroufáte na velikost či barvu? Nadělte pod stromeček voucher do obchodu CCC, v němž si vybere stylová žena, co hledá lodičky nebo psaníčko na ples, ale i muži, kteří shání kvalitní zimní boty. 

Potřebujete dárek pro pár? Co takhle poukaz do restaurace Panoramico, která si přímo říká o romantickou večeři pro dvojici. Ta si užije nejen italskou kuchyni, ale i výhled na noční Bílou věž Hradce Králové. 

Fitness milovníky zas potěšíte voucherem do POKE baru plného zdravých a pestrých salátů, ryb a sushi. Workoholiky a plánovače pak můžete nalákat do McPEN, kde si vyberou nový diář na rok 2023. 

Co (ne)dávat pod stromeček? 

Možná už jste to někde slyšeli, ale ženě většinou neudělá radost domácí spotřebič, co ji nasměruje rovnou do kuchyně. Naopak muži ocení domácí udělátka, která jim usnadní práci. 

Ale! Náš odstaveček není výsledkem širokoplošného bádání a dotazování, vychází z interního malého průzkumu mezi auparčími. 🙂 A naprosto chápeme, že některé ženě udělá radost poukázka do fitka, parní žehlička nebo lehký vysavač. Zkrátka a dobře, zkuste svým partnerům více naslouchat, nejen teď před svátky. A pokud už se pro spotřebiče vydáte, mrkněte do Datart.

 

Kopec dárků na hory 

Chystáte se na hory hned po svátcích a hodláte si je konečně užít, když už nejsou žádná omezení? Vybavte se nejen lyžemi, ale i funkčním oblečením a bezpečnostními prvky, abyste si sjezd vychutnali v pohodlí, teple a bezpečí. Snad nejdůležitějším příslušenstvím je právě helma a páteřák, díky kterým budete pokračovat po svých až k vleku i po nepěkném pádu. Kvalitní výbavu na hory pořídíte ve Sportisimu, 4F a hlavně Alpine Pro.

Parfém: víc než tisíce slov

Nejen vůni jehličí můžete cítit u stromečku. Udělejte své milé polovičce radost parfémem na míru, v Marionnaud ho teď seženete za výhodnou cenu. Do konce prosince mají totiž na vůně až 30% slevu. A když si nebudete jistí tóny, přivoňte ke stávajícím parfémům, ať je pak můžete obsluze popsat. Ta vám jistě poradí, jaké vonné kompozice darovat.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka