Co vás čeká v Auparku v září a v říjnu?

Ve znamení krásy: hradecký Aupark chystá v září módní zážitky, slevy i dárky za nákupy.

Aupark Hradec Králové přivítá podzim s víkendovou nákupní party! Na návštěvníky budou čekat parádní slevy, módní inspirace a spousta dárků za nákup – stačí předložit účtenku v soutěžní zóně. Pro odvážnější otevře i líčící koutek s možností snové proměny vlastní vizáže. Pestrý program doplní od 21. září výstava na téma pěstounské péče pod záštitou kraje. Začátkem října sem rovněž zavítá řada známých tváří při příležitosti castingu Miss Czech Republic.

První podzimní měsíc se v královehradeckém Auparku ponese ve znamení krásy a péče o tělo. Při příležitosti nejznámější a nejoblíbenější nákupní akce roku totiž nákupní centrum zve všechny návštěvníky na nákupní party, která proběhne od pátku 17. do neděle 19. září. V rámci jedinečné události budou mít všichni, kdo v Auparku nakoupí, možnost získat skvělé ceny a dárky. K účasti stačí v soutěžní zóně před DM předložit účtenky z nákupů. Dárky si pak soutěžící budou moci vyzvedávat od pátku do neděle od 9 do 21 hodin. Nakupování samotné bude ale koneckonců také neobvykle pestré, a to především díky nepřebernému výběru módních úlovků a zážitků. Samozřejmostí jsou v průběhu celé akce rovněž parádní slevy.

Sníte-li o přeměně vizáže jako z pohádky nebo hollywoodského filmu, není radno nechat si ujít ani speciální líčící koutek, který bude ve spolupráci s Továrnou na krásno součástí doprovodného programu. Třetí zářijový víkend bude v Auparku nezapomenutelný i díky živému hudebnímu doprovodu DJe, který dokreslí příjemné občerstvení a welcome drinky. Své zážitky z víkendových nákupů pak návštěvníci budou moci zvěčnit také ve fotokoutku. Doprovodný program bude probíhat v pátek a v sobotu od 13 do 19 a v neděli od 13 do 18 hodin.

U tématu krásy navíc plánuje Aupark Hradec Králové zůstat i v následujícím měsíci, a to díky castingu Miss Czech Republic, který se zde uskuteční v sobotu 9. října 2021 od 17:00. Registrace pro adeptky soutěže krásy bude otevřená ve stejný den už od 15:30 do 16:45. Nebudou to ale pouze soutěžící, kdo si odnese nevšední zážitky. Casting totiž doplní třeba vystoupení Sharloty a Adély Krejdlové. Známé tváře pak usednou také v porotě – do Auparku tak zavítají Taťána Makarenko, Sam Dolce, Karolína Kopíncová, Natálie Kočendová, Veronika Šmídová a mnozí další.

 

Auparku v září nebudou cizí ani události s o něco vážnější tématikou.

Třeba již od 21. září bude v hlavním eventovém prostoru před DM k vidění výstava pořádaná Krajským úřadem Královéhradeckého kraje. Unikátní expozice zabývající se problematikou náhradní rodičovské péče je součástí již pátého ročníku Týdne pěstounství. O tom, jak je v Česku náhradní péče vnímána a s jakými problémy se pěstouni nejčastěji setkávají, se v rámci výstavy „Mýty o pěstounství“ budou zájemci moci dozvědět více až do prvního říjnového týdne.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka