Crrrr! Příprava do školy, ale i práce volá

Taky na konci srpna cítíte, že se vracíte do zajetých kolejí jako tenkrát do školních lavic? Vybavte se do pracovního režimu, jako když chystáte děti do školy. Všichni si zasloužíte ty nejlepší podmínky na učení a práci. A my vám teď prozradíme, kde v Auparku seženete to nejlepší za nižší ceny!

Psací potřeby, číslo jedna

Od tužek, pentilek, per, linkovaných i nelinkovaných bloků a výtvarných potřeb se asi odpíchnete. Bez nich se totiž vaše dítko neobejde, zvlášť, pokud penál zeje prázdnotou a temperky přes léto vyschly na dně batohu. Všechno se dá však rychle napravit v McPen. 

V auparčím papírnictví teď seženete nejen psací a tvořivé potřeby, ale i nutné obaly na sešity a učebnice. Těmi to přece začíná. Vedle školních nezbytností tu spolehlivě vybavíte i svůj pracovní stůl. McPen je rájem pro veškerou administrativu. Skočte se do přízemí Auparku přesvědčit a naplnit dětem aktovky a sobě kancelářský koutek. 

 

 

„Zvoní, už jsou ty učebnice na stole?“ 

Nejdřív to chce ty učebnice. V Knihách Dobrovský pořídíte nejen vybrané tituly do školních lavic, ale i pracovní sešity a slovníky pro studenty. Odbornou literaturou z nejrůznějších odvětví se to tu jen hemží. 

Když se ponoříte do regálů hlouběji, vytáhnete spoustu motivačních knih, inspirativních kousků a návodů, jak se zařídit v práci. Knihkupectví najdete v posledním patře hned vedle eskalátorů. 

 

 

Oblečte se na to v Ozetě

Pro děti háemko, pro rodiče Ozeta, kde právě vrcholí letní výprodej. A to je ideální čas na koupi kvalitních, elegantních obleků pro pány a šatů na schůzky pro dámy. Ozetí kousky jsou precizně ušité a pomalu se na jejich policích začínají objevovat podzimní trendy. Tak pospěšte, snížené ceny jsou v obchodě jen do konce srpna! 

 

 

Připraveni na tělák i do fitka! 

Že je sáček na tělocvik prázdný a vám do fitka chybí i ten batoh? Skočte s dětmi do Sportisima a vyberete si ze široké nabídky sportovního oblečení pro nejmenší i dospěláky. Seženete věci do haly, ale i na hřiště, do posilky, ale i bazénu. Zkrátka budete vybaveni na podzimní aktivity, a ještě za příjemné ceny. 

 

Příprava do školy a práce je vždy náročná, s auparčími slevami a nabídkou však bude útok na obchody otázkou jednoho dopoledne. Užijte si ho s dětmi společně a vybavte se podle představ. 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka