Dámy a pánové, Sinsay

Znáte ho? Podle zájmu a návštěv je obchod Sinsay pojmem, ale pokud vás značka minula, povíme vám, proč byste se s ní v Auparku měli seznámit. Ať už je to elegance za rozumnou cenu, úžasňácké trendy pro děti nebo dekorace do bytu a kosmetika, Sinsay si vás omotá jako podzimní šála.

Holčičí i dámské. Fresh i klasické

Sinsay umí báječně kombinovat styly. Je to značka, která vyjde vstříc slečnám cenou a dámy potěší kvalitou. Sinsay je v Auparku novou láskou a ženy teď v obchodě seženou všechny podzimní nezbytnosti od pletených huňatých svetrů, přes stylové kabátky až po šátky a padnoucí kozačky.

Pokud sháníte pohodlné oblečení na pilates či jógu, doporučujeme mrknout na sportovní oblečení z kolekce Gym Hard. Maminky si u nás oblíbily sekci těhotenských tílek, šatů a příjemného spodního prádla. Školačky zas dávají přednost bestsellerům a dámy poblouznila romantická novinka halenek a šatů.

Pro malé parádnice a raubíře

Sháníte pro dceru oblečení, které bude pohodlné na doma a trendy do města? V Sinsay vyberete úžasné kousky pro holčičky od dvou do třinácti let. A nejen to, v dětském objevíte praktické batohy na tělocvik, pohodlné tepláky do přírody i perfektní prádlo. A pokud vám pračka neustále „žere“ ponožky, nebo je ztrácí děti, tady doplníte zásoby hravě. Na chlapce vyberete oblečení také raz dva, záleží, zda sháníte něco do školy, nebo na řádění v přírodě.

 

Páni! Tohle je Sinsay

Spousta velkých značek, ve kterých si libují hlavně dámy, se zaměřuje i na pánskou kolekci. Zrovna jako Sinsay, kde teď na muže čeká celá podzimní kolekce od obuvi až po čepici. Od botasek až po tílka. Od košil až po kabáty. Sinsay oblékne sportovce, studenta, tatínka a každého muže, který jde s dobou.

 

Domov se taky šperkuje

Každá sezóna si doma žádá tu správnou atmosféru a vždy ji doladí spousta detailů. Pokud si na ně potrpíte, bude se vám líbit i v Sinsay, kde myslí na dekorace všeho druhu. Na minimalistické stálice, ale i sezónní záležitosti.

Vedle dekorací tu najdete i praktické vybavení do domácnosti. Stačí si posvítit na lampy, ložní prádlo, jídelní sety nebo koupelnové propriety. V Sinsay zkrátka vybavíte každý byt či dům.

 

▶️ Sinsay najdete ve 2. patře centra, hned vedle food courtu. 

A jakmile budou mít slevy, dozvíte se to jako první. Stačí sledovat náš Facebook nebo Instagram. Tak příjemné nákupy a šťastný podzimní lov! 🤩

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka