Do puntíku dokonalý víkend v Auparku ⚫

Ráno začalo sněhem, na který nejeden z nás před Vánoci čeká. Dopoledne se neslo ve švitoření nad výrobou věnců a odpoledne znali návštěvníci Auparku vítěze soutěže Black Friday. A jak to bylo do puntíku? 

Čím byl tento Black Friday jiný? 

Každým rokem se největší slevová akce roku nese v podobném duchu. Ta letošní proměnila Aupark v místo, kde jste pořídili dárky pod stromeček ve slevě, ale také si vytvořili dokonalé adventní věnce, vánoční dekorace a zkoukli řemeslné trhy

V rámci Black Friday jsme totiž připravili několik programů naráz. Vedle výher jako byl primárně stylový skútr, robotický vysavač nebo chytré hodinky a MacBook či koloběžka jste mohli nakoupit spoustu radostí za lepší ceny. Ale také jste se u nás mohli naladit na advent. 

Před finále akce na vás čekal oblíbený workshop pod zasněženým auparčím nebem. Vedlo ho opět Zvenkukvítí, které vám přichystalo nejen spoustu nápadů, ale také voňavé chvojí, ozdoby a korpusy na věnce. Ne každý hned zvládne vytvořit dokonalý adventní věnec na dveře či stůl, ale vám všem se věnce povedly, jako byste je tvořili několikrát do roka. 

Chcete si udělat do puntíku přesnou představu o Black Friday? Prohlédněte si fotografie, na kterých se možná najdete.

Květinové tvoření nebylo to jediné, co zpestřilo sobotní vyhlášení soutěže. Od rána jste mohli v sobotu potkat spoustu řemeslníků a trhovců, kteří přijeli se svými ručně dělanými výrobky

Nejčastěji jste u nás obdivovali překrásné dřevěné hračky, vlněné a kašmírové rukavice pletené přímo před vašima očima. Ale také ozdobičky. Mimo jiné v Auparku nedávno otevřel známý obchod Ozdoba.cz, kam se určitě vydejte před svátky. Jejich foukané originální dekorace obohatí minimalistickou, tradiční i barevnou domácnost. Obchod s vánočními ozdobami Ozdoba.cz najdete hned v přízemí. 

Black Friday je sice za námi a my děkujeme za vaši přízeň a návštěvu. Společně jsme si užili poslední podzimní radovánky, ale co nevidět pro vás bude v Auparku spousta adventního víření. Stačí nás sledovat na Facebooku či Instagramu kde se dozvíte vše do posledního detailu.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka