Krásné a překvapené v Auparku

Existuje místo, kde si za poslechu koled vyrobíte originální dárky, pak vám je někdo zdarma zabalí a vy si u toho budete usrkávat punč a bavit se s přáteli? Ano, a není to sen, drazí. 

Koledy, dárečky a punč

Že byste si chtěli konečně tu adventní neděli taky užít s přáteli, punčem v ruce a při poslechu vánočního koncertu? Jenže vám chybí ještě pár dárků a pak to balení? Hoďte starosti do hrnku se svařákem a vyrazte do Auparku! 

O čtvrté adventní neděli, která připadá na 18. 12., vás v Auparku čeká sváteční koncert Jirky Hadaše s názvem Kouzelné Vánoce. A čarovat se bude v celém přízemí. Chystáme pro vás totiž další workshop, na kterém si budete moci vyrobit dárečky, a to dřevěné dekorace. Pokud byste snad měli z tvořivé aktivity respekt, můžete se posilnit punčem. Minulý workshop po něm byla sháňka. 🙂 

Adventní program v Auparku trvá od 14 do 16 hodin. 

 

Vánoční balírna zdarma!

Že už dárky máte? Jenže se přímo děsíte chvíle, kdy děti usnou a na vás zpoza rohu vykoukne hromada krabic, které je nutno zabalit? A kdyby to bylo všechno v krabicích, ale vy máte jako na potvoru atypické dárky? Nechte jejich balení na vánoční balírně v Auparku. 

Balírna to pro vás už rozbalila, a tak neváhejte a skočte k nám do přízemí, kde vám zabalí krabice i měkouše. Balírna je tu navíc ZDARMA a až do 23. prosince, takže času, stuh a papíru je dost. Vás ale trápí pracovní doba a myslíte, že se sem stejně nedostanete? Stánek je tu vždy od 13 do 18:30, tak žádné obavy a haldy zmuchlaných mašlí s izolepou. 

Vánoční balírna trvá až do 23. prosince od 13 do 18:30 hod.

Otevřeno, zavřeno, otevřeno? 

Jak to máme s otevírací dobou přes svátky? Jsme tu pro vás i na Štědrý den, takže i pro ty poslední dárečky si klidně zaběhněte. Otevřeno má i Billa, a tak pokud zjistíte, že doma chybí majonéza do salátu, v Auparku se uklidníte. A možná tou cestou rozdýcháte i hýření dětí a hledání Ježíška. Jak jsme tedy v Auparku na vánoční svátky? 

24.12. otevřeno do 12:00

25.12. zavřeno

26.12. zavřeno

31.12. otevřeno do 14:00

Ať už se tu uvidíme nebo si užijete advent v poklidu u pohádek, přejeme vám, ať máte ty nejkrásnější svátky a do nového roku vstoupíte zdraví, plní energie, optimismu a síly.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka