Lítáte v tom? Tahle láskyplná gesta přistanou, kde mají.

Láska je různorodá, pestrá, barevná, přelétavá, opětovaná, veselá. A na všechny její formy jsme v Auparku připraveni. Stačí znát svůj milovaný protějšek, mrknout na naše valentýnské inspirace a zalétnout do Auparku pro dárek od srdce.

Láska je, když…

  • vám donese kytici, kterou máte nejradši,
  • mu darujete oblíbený svetr z Celia,
  • si dá tu práci a koupí romantické povlečení ve Scanquiltu,
  • s ním vydržíte procházet spotřebiče v Datartu dvě hodiny,
  • vás nechá nakupovat v H&M a jde zatím do Costa Coffee :),
  • mu připravíte pořádný kus masa ze Sklizena.

 

Láska je taková, jakou si ji uděláte. A Valentýnský večer jakbysmet. Proto ho nenechte náhodě a vyberte pro svou lásku to nej.

 

Na lásku a na kuráž

Romantické šumivé víno udělá z běžného večera výjimečný. A je na vás, jaké vyberete, ve Vinofolu vám rádi pomůžou a společně vymyslíte, která láhev bude pro vašeho miláčka tou nejlepší. Sladká, nebo sušší?

 

Řekněte to pugetem

Když selže všechno ostatní, pořád tu jsou květiny. Ale na Valentýna vyberte nějaké speciální. Pokud si však nevíte rady, mrkněte před návštěvou květinářství po domě a vybírejte do barvy a světel interiéru. Ale žádné strachy, koupě květin není atomová věda a vaše žena bude ráda i za růži.

 

Výjimečný šperk pro výjimečnou ženu

Šperky rozsvítí celý outfit, ale hlavně rozzáří oči vaší milé. A šperky z Apart jsou na Valentýna ty pravé. V klenotnictví navíc objevíte kousek bez ohledu na to, jestli znáte styl vaší drahé polovičky. Zkušená obsluha vám totiž podle pár detailů poradí, zda se hodí perly, čisté zlato, drahé kameny nebo barvy. Nechte si schválně doporučit a doma se jistojistě blýsknete.

 

Prádlo potěší vždycky

Naprostá přirozenost je klíčem kvalitního vztahu. A ve spodním prádle z Lindex si budete připadat svá, přirozená, přesto jedinečná. Potěšte svého muže neobvyklým dárkem a nechte ho, ať si vás večer rozbalí. Bude to krajka, čisté linie, nebo něco odvážnějšího?

 

Sladká tečka

Láska prochází žaludkem. Zákonitě. A kdo dává přednost tradicím, nechť vsadí na jemné a duhové pralinky z Vinofolu. Jejich valentýnské sladkosti se vám rozplynou na jazyku jako malina.

 

Zamilovaný únor ale nepatří jen párům, radost můžete udělat i své rodině, přátelům a všem, kterých si vážíte a bez nichž by vám na světě nebylo zdaleka tak růžově.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka