Novinky nám tu šustí víc než podzim. Dívejte

Nové obchody, ale i nové chutě. Začneme však ultimátní kotvou podzimu, kterou je káva. Letošní novinka v Costa Coffee vám totiž vyčaruje říjen, jak má být. Až okusíte kofeinové speciality, představíme vám všechny nové obchody, které v Auparku najdete. Tak vzhůru do víru podzimního šustění!

Připijte si na podzim kávou! 

Co nesmí chybět v podzimním šálku? Javorový sirup, skořice a karamel. To je jasné. Ale už jste ochutnali takový skořicový flat white naruby? Asi budete znát tradiční skořicové sypání na mléčné pěně, ale flat white naruby má tu výsadu, že se koření sype rovnou na kávu. Teprve potom se na hladinu přidává pěna. 

Limitované kávové speciality mají v auparčí Costa Coffee jen do 9. listopadu. Tak šup pro jeden hrnek. 

Že vám skořice nestačí a chcete něco neobvyklého? Pak si v Costa Coffee objednejte kaštanové caffe latte s lískovým oříškem. Jakmile ochutnáte, ucítíte silné espresso, horkou mléčnou pěnu, sirup a navrchu čepici ze sladké šlehačky. Tahle dobrota vás zahřeje, i kdyby venku řádila fujavice. 

 

 

Nový domov obchodu House 

Svěží vítr do auparčích bran zanesla nová prodejna House. Je totiž známá svým neotřelým směrem pro individualisty a všechny, kteří nejdou s davem. Přijďte omrknout jejich podzimní kolekci. Dokud nenaskladní zimní kabáty a šály. Obchod najdete hned v 1. patře

Mohito: elegantní a svěží móda

Dívky a slečny, dáváte přednost městské eleganci a sháníte módní kousek do školy, práce nebo na rande a večírek? Tak právě vám by mohla udělat radost nová prodejna Mohito, kde myslí na kreativní ženy, co se nebojí nosit originální oblečení. Zavítejte do auparčí prodejny, najdete ji v přízemí

 

Smarty svět elektroniky a her

Máme tu fanoušky her a chytré elektroniky? Tak právě vás by mohl zajímat nově otevřený koncept Smarty, který pod sebou má i značku JRC. Na jednom místě tak najdete nejen elektro, ale i hry a příslušenství. Zároveň si v obchodě vyzkoušíte své oblíbené značky ještě předtím, než se je rozhodnete koupit. Také na vás čeká servis zařízení Apple a výkup telefonů, konzolí a her. Ale dost povídání, skočte do přízemí Auparku a objevte Smarty i vy.

Oblíbený Pepe Jeans už frčí 

Naskočte na vlnu riflové módy a projděte si stylové oblečení v Pepe Jeans. Sídlí v přízemí vedle Celia, takže je pěkně po ruce a už z výlohy se na vás usmějí vypasované košile, podzimní bundy nebo vesty. A rozhodně tam narazíte na letošní trendy vzory kostky i oblíbené barvy jako je olivová. 

Vermont: luxus a světové značky 

Na tenhle koncept jsme dlouho těšili. A konečně je v Auparku! Čím je tedy Vermont speciální? Jde o místo, kde najdete spoustu světových a prémiových značek. Právě tady si uděláte radost kvalitními kousky a najdete tu i svou oblíbenou značku Gant, která se sem přesunula. Její původní místo ale nezůstalo prázdné, nově totiž patří sportovní a cestovatelské značce Camel Active

 

 

Nové obchody, nové zážitky. Nečekejte, až podzimní kolekce zmizí a užijte si šustění v obchodech už teď. Elektronika, herní svět a móda zažívají vrchol podzimní sezóny, vrhněte se do ní po hlavě.

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka