Óóó, slavte Den dětí a otvíračky nových obchodů

V máji, v Auparku jako v ráji. Tak nějak by se daly vystihnout novinky, které chystáme. Zveme vás totiž na Den dětí s Michalem Nesvadbou a také otevíráme dva luxusní a dlouho očekávané obchody! Nenechte se proto pobízet a mrkněte, které módní značky jsou od května v Auparku. 

Zábavný Den dětí s Michalem Nesvadbou 

Říkal někdo zábava? Ano, rovnou celé odpoledne s Michalem Nesvadbou, který do Auparku dorazí přímo na Den dětí. Vezměte proto 1. června své nejmenší k nám a užijte si rodinné odpoledne plné her.

Hlavní vystoupení Michala Nesvadby začíná v 16:30, ale už od 16 pro vás bude připravený doprovodný program, v rámci kterého si děti vyzkouší malování na obličej, ochutnají popcorn nebo se pustí s kamarády do tvořivých dílniček

Radovánky jsou jako dělané pro ratolesti od 2 do 9 let. Tak diáře do ruky a pište si: Den dětí v Auparku, 1. 6. 2023 od 16 do 18 hodin. 

Voilà, Triola! 

V Auparku bychom měli takové nové pořekadlo: Květen, svět plavek otevřen. Právě v tomto měsíci totiž vítáme dlouho očekávaný obchod se spodním prádlem Triolu. 

Česká značka se stoletou tradicí vyrábí kvalitní prádlo, ale i pestré kolekce plavek. Už teď proto seženete módu na dovolenou. Triola zkrátka na léto nečeká a připravila si pro vás širokou nabídku nejrůznějších barev, vzorů a střihů. 

Mimochodem, výběr je opravdu bohatý, dámy si totiž mohou vyzkoušet prádlo s košíčky velikosti A až M, v obvodech od 65 cm. 

Triolu najdete hned v přízemí, vedle DM. 

 

Vyšlápněte do Auparku pro své Vasky!

Vedle Prahy, Olomouce, Zlína a Brna budou mít VASKY svůj obchod i v Hradci Králové, a přímo v Auparku! Ručně vyráběné kožené boty tak od 12. května najdete v 1. patře v překrásném minimalistickém obchodu, který je už teď plný jarní kolekce a ta letní na sebe nenechá dlouho čekat. 

Mějte přehled o květnových slevách

  • Prvním tipem Auparku je jistojistě jedna z největších slevových akcí roku – NÁKUPY ONA DNES, které u nás probíhají do 21. května. Tak šup na lov slevových kuponů, jež uplatníte v obchodech. 
  • Tescoma má do konce května 40% slevy na doplňky, co nesmí chybět na žádné grilovací párty. 
  • Sháníte brýle na léto? Využijte 40% slevy na všechna skla v obchodě Fokus Optik. 
  • Vezměte kočku do PetCentra:). Nebo tam pro ni pořiďte nezbytnosti ve slevě. Právě v květnu obchod nabízí podestýlky, pelíšky, dentální pamlsky nebo antiparazitika v akci. A to se při zvýšeném výskytu klíšťat hodí. 
  • Pořád nemáte dárek pro maminku? Skočte do Pandory a nakupte s 50% slevou. 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka