Poctivě připravené léto nepálí

Je to tak každý rok: těšíte se na léto, ale pak si říkáte, že to moc peče, jste rudí a spálení? Vybavte se na tuto sezónu pořádně a předejděte červené a štípavé pokožce. Dáme vám pár tipů, jak se o pleť starat, co používat a kde v Auparku probíhá festival letního líčení. 

SPF není sprosté slovo 

Alfa, omega péče o pleť? Celoročně krémy s SPF, které jsou v létě povinnou výbavou každé kosmetické taštičky. I když se opalujete jako bohyně. SPF totiž není jen o tom, že se nespálíte, chrání vaši pleť proti předčasnému stárnutí, vráskám, pigmentu a jiným nepříjemnostem. 

Opalovací krémy během dne zaručují mladistvější vzhled pokožky a dávají vám možnost opalovat se bezpečně a s rozumem. 

Čím vyšší faktor, tím pomalejší, ale zdravější opálení. A o něj mělo jít především, o zdraví. Tak na něj myslete a nespoléhejte na to, že jste se dosud nespálili. Ani na tvrzení pánů Vojáčků, kteří odmítají mazat pokožku opalovacími krémy. 🙂 

DM: klasika potkává novinky

Že je DM rájem kosmetiky, hlavně té letní, o tom není třeba pochybovat. Letos si pro vás auparčí déemko připravilo nejen známé značky opalovacích krémů jako je Nivea či SunDance, od kterých pořídíte krémy, emulze či spreje pro sebe a děti. V obchodě najdete i nové pomocníky na obličej. 

Nás zaujalo pečující sérum na pleť od značky Garnier. Má totiž UV 50+, je lehounké a hodí se i pro citlivou pokožku. Nebo dáte přednost spíš Weledě Sun – dětskému mléku na opalování s minerálními UV filtry? 

Yves Rocher

Co v létě dělat víc než kdy jindy? Hydratovat. A to znamená pít mnohem více čisté vody, již tělo přirozeně ztrácí nejen při sportu, ale i v klidu. Je zkrátka teplo. Hydratovat byste však měli i svou pokožku, ta se totiž rychleji vysuší a pak ztrácí svoji elasticitu a začne tvořit skvělé podhoubí pro vrásky. 

Se správnou hydratací vám pomůže nové sérum značky Yves Rocher, která slibuje nonstop hydrataci díky buněčné vodě z kosmatcovníku, ta podle výzkumů pleť dokonale oživí a rozzáří. 

 

Fann: festival líčení 

Víte, jak se líčit v měsících, kdy se obličej více potí? Kdy krémový make-up nedrží? A kdy máte jiný odstín pleti? Sepište si všechna svá proč a jak a skočte do auparčího Fann, kde se po celý červen koná festival letního líčení. 

V rámci akce si navíc vychutnáte 20% slevu na veškerou dekorativní a pečující kosmetiku. Dámy z Fann vám k nákupu přidají také dáreček zdarma, vzorečky a šekovou knížku s dalšími slevami. 

 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka