Svatební, stavební a sladký únor v Auparku

Únor utekl jako voda, přesto se v Auparku stihlo tolik krásného a nového, o co byste neměli přijít. Proto si přečtěte o tom, jak se povedl Moderní svatební veletrh a co pro vás otevíráme již brzy. Potřebujete nápovědu? Nové pobočky se týkají interiérů, značky Ikea a čerstvého řemeslného pečiva z Hradce Králové. 

Ano, Svatební veletrh byl stylový 

Únor byl opět ve znamení svatební inspirace. Že jste moderní veletrh prošvihli? Prohlédněte si fotky a zkoukněte nejnovější trendy právě teď. Letos nám koordinátorka Sabina Kvak předvedla, že svatba může být vyletněná v teplých odstínech zlaté, oranžové, terakotové a jemně olivové. Což se tedy skvěle hodí i na podzimní termíny vašeho dne. 

Vedle dekorací a fotokoutku si návštěvníci vyzkoušeli i snubní prstýnky, nechali si změřit prsteníčky a také ochutnali sladké dezerty a dorty. V Auparku bylo totiž několik stánků s klasickým sweet barem i netradičním raw cukrovím. 

A co by to bylo za veletrh bez přehlídek svatebních šatů a společenských rób pro družičky nebo rodiče novomanželů. Nebo bez tiskovin, hudebních doprovodů, květin a cateringu. 

TIP: Chystáte svatbu a nevíte, jakou zvolit zábavu? Co takhle představení kouzelníka nebo svatební rozhovory ještě před svatbou. 

 

 

Plánovací studio IKEA už se rýsuje 

Plánujete rekonstrukci interiéru? A řešíte nejen klasické místnosti, ale i složitější atypické prostory, které chcete podle přání, jenže trubky a rozvody velí jinak? Svěřte se do péče odborníků, kteří v IKEA studiu pomáhají klientům již několik let. A brzy vám poradí i v Hradci Králové. Už nebudete muset na konzultace až do Prahy, stačí navštívit Aupark a nově otevřené studio, abyste šli domů s:

 

  • konkrétní vizualizací,
  • 2D i 3D plány, 
  • kalkulací návrhů, 
  • nákupním seznamem, 
  • výpočtem ceny dopravy, montáže a instalace. 

 

 

Vypečený stánek s dobrotami 

Zanedlouho v Auparku najdete voňavý stánek s řemeslným pečivem. Do našich prostor se totiž chystá pobočka lokální značky Pekařství Pod Věží. Až tedy půjdete zase kolem, stavte se pro čerstvé a křupavé rohlíky, housky a buchty jako od babičky. Koláče a pecny chleba si zamilujete dřív, než řeknete pekařství.

 

Co je nového

PSST
Šipka
Šipka